Мэрия Днепропетровска намерена пересчитать городские богатства

20.01.2016 15:47

Мысль о том, что необходимо инвентаризировать все городские активы высказал и. о. первого заместителя городского головы Дмитрий Погребов. Он отметил, что для проведения полноценной инвентаризации, перечислять все надо с самого начала. К основным активам города относятся земельные участки и недвижимость, пишет "Днепр вечерний".

По информации Погребова, сейчас в Днепропетровске нет реестра или свода данных о состоянии земли в пределах города.

- Этот процесс нужно делать простым способом. Необходимо взять карту города и нанести на нее сначала те клочки земли, на которые, по крайней мере, договоры аренды. Сейчас мы их инвентаризируем. Большинство из них оформлены без соответствия законодательству, - сообщил Дмитрий Погребов.

Он также добавил, что дальнейшая инвентаризация будет проходить фактически «физическим» способом. Процесс может продлиться не меньше трех месяцев.

Также по словам Погребова, сложнейшая ситуация сейчас с инвентаризацией недвижимости, которой владеет город. Ее много, однако документов на нее часто или нет вообще, или они утеряны.

- Эти активы наполняют городской бюджет. И необходимо понимание – как его наполнять следующего года. Для этого надо понимать, какие есть активы, - пояснил Дмитрий Погребов.

Читайте также: Парковки можуть збагачувати бюджет на 125 млн грн щорічно, - міськрада

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Днепрянин
20.01.2016
Это правильно. Вот Загидон с ТарелКУЛОМ и бесятся по этому поводу и палки в колёса ставят. Знает сука, чьё мясо спёрла.
123
20.01.2016
Гавно в моём подвале , вот ваше богатство . Пиздаболы
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю