Парковки можуть збагачувати бюджет на 125 млн грн щорічно, - міськрада

19.01.2016 18:15

В.о. першого заступника міського голови Дмитро Погрєбов упевнений, що оперувати паркувальними місцями може місто. При ефективній роботі кількість паркомісць може зрости з 8 тис вже існуючих до 20 тис місць. Ця дохідна частина приноситиме в міський бюджет близько 125 млн грн щороку. Як втілити проект в реальність – про це Дмитро Погрєбов розповів під час традиційної прес-конференції, пише видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

«У святкові дні я виїжджав в місто. Зупинився в середньому на 10 паркувальних місцях, поспілкувався з паркувальниками. Я так і не зрозумів, хто в місті оперує парковками. Виходить, що стоять якісь люди, незрозуміло, хто вони і на яких підставах там стоять», - повідомив Погрєбов.

Вирішення ситуації в.о. першого заступника мера бачить в грамотному оперуванні парковками. Дмитро Погрєбов зазначив, що в міськраді вже розглянули кілька можливих варіантів.

У першому, більш простому, за словами Дмитра Погрєбова, разі паркування могли бути передані в управління операторам професійних компаній.

Другий варіант – парковками може оперувати саме місто.

«Ми хочемо залишити парковки в місті. Це дуже хороша дохідна частина і можливість заробітку для міського господарства», - пояснив Дмитро Погрєбов.

Читайте також: Комунальники доповідатимуть дніпропетровцям про опалення житла

За його підрахунками, загальний прибуток для міста може становити близько 125 млн гривень.

Для консультацій у міській раді планують залучити професійні компанії. Нову роботу парковок обіцяють зробити простою і прозорою. Оплата вартості парковок і штрафів проводитиметься через мобільного оператора. Для контролю такої системи буде необхідно близько 50 фахівців.

Реалізувати нову схему планують не раніше, ніж наприкінці року. До цього в міській раді намагатимуться врегулювати нинішню ситуацію з парковками.

Читайте також: Комунальники доповідатимуть дніпропетровцям про опалення житла

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Осман
20.01.2016
Уж интересно стало, когда деньги из Ваших корманов в казну потекут.
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю