Министерство инфраструктуры жалуется на днепропетровский админсуд

18.08.2015 13:30

Оказывается, наши судьи блокируют выход из кризиса тепловозоремонтного завода…

Как сообщила пресс-служба министерства:

Дніпропетровський окружний адміністративний суд заблокував призначення Володимира Бойчука на посаду очільника ПрАТ «Дніпропетровський тепловозоремонтн ий завод».  Відповідне рішення було прийнято 6 серпня на забезпечення адміністративного позову від Олександра Свергуна, колишнього голови правління підприємства.

Володимир Бойчук став переможцем кадрового конкурсу Міністерства інфраструктури та 25 червня був призначений виконувачем обо’язків голови правління Дніпропетровського тепловозоремонтного заводу. За майже 2 місяці роботи новий керівник вжив низку заходів, спрямованих на виведення підприємства з кризової ситуації.

Так, здійснено інтенсифікацію виробничих процесів – завод за місяць виконав ремонт 4 локомотивів проти звичайних обсягів 1 локомотив на місяць, проведено роботу з відновлення виробництва запчастин та комплектуючих, які випускались раніше, освоєно випуск нової продукції та ремонтів колісних пар.

З 21 липня завод перейшов на 4-денний робочий тиждень (замість дводенного), до кінця серпня планується збільшити робочий тиждень ще на один день.

Всі напрацювання нового керівника підприємства опинились під загрозою після заборони Дніпропетровським судом Володимиру Бойчуку займати посаду виконувача обов’язки голови правління ПрАТ «Дніпропетровськ ий тепловозоремонтн ий завод».  На рішення суду першої інстанції готується апеляція.

Источник: Горожанин

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю