«Медіа і тероризм» на Дніпропетровщині

04.11.2014 13:19

У Дніпропетровську та районних центрах області журналістів безкоштовно навчатимуть працювати в умовах інформаційної війни з боку Росії. ВГО «Демократична дія» за сприяння Посольства Федеративної Республіки Німеччини в Україні планує провести тренінг «Медіа і тероризм».

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Мета проекту «Медіа і тероризм» посилити роль журналістів у висвітленні зусиль суспільства та держави у відбитті російської військової агресії проти України, проблем доступу журналістів до публічної інформації, протидії інформаційній війні проти України», - зазначається у повідомленні організаторів.

Читайте також: Дніпропетровська міська бібліотека відкрила школу юного журналіста

В якості експертів запрошені Богдан Червак – директор Департаменту інформаційної політики Державного комітету телебачення і радіомовлення України; Олег Джолос – генеральний директор Донецької ОДТРК; Ірина Мацишина – к.п.н., доцент кафедри журналістики Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова; Сергій Джердж – к.п.н., віце-президент ВГО «Демократична дія».

Тренінг відбудеться 11 листопада.

Контакти: +380-67-994-16-16, тел/факс +380-44-574-75-03, demaction@ukr.net.

Відповідальна від ВГО «Демократична дія»: Свідерська Наталія Володимирівна

Комментарии
Плюс
05.11.2014
Хорошее дело
Последние записи в блогах

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее

Порядок внесення змін до ліцензії на оптову торгівлю алкогольними напоями або тютюновими виробами

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» зі змінами і доповненнями у разі зміни відомостей, зазначених у виданій суб’єкту господарювання (у тому числі іноземному суб’єкту господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) ліцензії (за винятком змін, пов’язаних з реорганізацією суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) та/або зміною типу акціонерного товариства), орган, який видав ліцензію, на підставі заяви суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю