«Медіа і тероризм» на Дніпропетровщині

04.11.2014 13:19

У Дніпропетровську та районних центрах області журналістів безкоштовно навчатимуть працювати в умовах інформаційної війни з боку Росії. ВГО «Демократична дія» за сприяння Посольства Федеративної Республіки Німеччини в Україні планує провести тренінг «Медіа і тероризм».

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Мета проекту «Медіа і тероризм» посилити роль журналістів у висвітленні зусиль суспільства та держави у відбитті російської військової агресії проти України, проблем доступу журналістів до публічної інформації, протидії інформаційній війні проти України», - зазначається у повідомленні організаторів.

Читайте також: Дніпропетровська міська бібліотека відкрила школу юного журналіста

В якості експертів запрошені Богдан Червак – директор Департаменту інформаційної політики Державного комітету телебачення і радіомовлення України; Олег Джолос – генеральний директор Донецької ОДТРК; Ірина Мацишина – к.п.н., доцент кафедри журналістики Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова; Сергій Джердж – к.п.н., віце-президент ВГО «Демократична дія».

Тренінг відбудеться 11 листопада.

Контакти: +380-67-994-16-16, тел/факс +380-44-574-75-03, demaction@ukr.net.

Відповідальна від ВГО «Демократична дія»: Свідерська Наталія Володимирівна

Комментарии
Плюс
05.11.2014
Хорошее дело
Последние записи в блогах

Бо якраз саме у Дніпрі максимально сконцентровано антидержавне напівкримінальне «братство», яке, за допомогою керівників області, намагається утворити фактично легальну місцеву республіку на кшталт одних із східних ДР, перетворюючи регіон на безправну та мовчазну «мертву зону».

Подробнее

Якщо кожен не буде стояти осторонь, то можна виграти будь-яку справу, тим більш, якщо наша "справа" - справедливість.

Подробнее

2014 рік. Україну зненацька атакував ворог зі сходу. Українські військові робили все що могли, але без суттєвої допомоги добровольчих батальйонів зараз би лінія фронту була десь під Києвом. Сьогодні, коли нахабність ворога в чергове набирає шалених оборотів, добровольці знову пропонують свою допомогу. Але на цей раз Держава чомусь об’явила їм війну, геть забувши хто є справжнім ворогом…

Подробнее

Скільки коштує зараз совість? І чи потрібна вона нашій владі, якщо цю владу призначили саме для того, аби про совість забути назавжди?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю