Дніпропетровська міська бібліотека відкрила школу юного журналіста

31.10.2014 12:03

Центральна міська бібліотека запрошує мешканців міста до гуртків, клубів, курсів, що працюють при бібліотеці.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Зокрема, сьогодні мешканці та гості міста можуть отримати або підвищити свої знання з української мови, для цього безкоштовно працюють курси  з вивчення української мови.  Для тих, хто вільно спілкується англійською діє клуб розмовної англійської мови. На початку вересня у Центральній міській бібліотеці стартувала школа юного журналіста.     Для тих, хто бажає оволодіти основами роботи на комп’ютері та пошуку  інформації в Інтернет проводяться відповідні тренінги в  Інтернет-центрі.  Також нещодавно там розпочалися  цікаві тренінги для користувачів  гаджетів системи «андроїд». Мешканці та гості міста у бібліотеці можуть безкоштовно користуватися Інтернетом, є доступ до Wi-Fi.     «У  бібліотеці можна отримати безкоштовну юридичну консультацію фахівців міського управління юстиції.  Вирішити сімейні проблеми, вийти з депресії, знайти упевненість у собі і просто виговоритися допоможе молодий спеціаліст-психолог, який проводить   безкоштовні консультації в читальному залі бібліотеки», - зазначається у повідомленні.

Для любителів культури та кіно у закладі працюють польські та слов'янські кіноклуби. Окрім інформаційного забезпечення користувачів, бібліотека зосередила зусилля на творчому розвитку  молоді та дорослих через творчі програми та окремі заходи. Зокрема, у  бібліотеці діє  яскрава міні - галерея живопису та літературно-музична вітальня. 

   Дніпропетровська міська бібліотека працює за адресою вул. Леніна, 23, тел. 740-38-75 або 740-37-11

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю