Марина Филатова пригласила днепрян на "милю добра"

22.09.2017 10:30

Президент Федерации легкой атлетики Днепра Марина Филатова пригласила днепрян на главное беговое событие города DNIPRO ATB MARATHON 2017, а также на благотворительный забег "Миля добра".

Подробно об этом она рассказала в эфире 11 телеканала, сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"24 сентября состоится главное беговое событие года 2017 - DNIPRO ATB MARATHON 2017. Мы предлагаем участникам любого уровня подготовки все дистанции от 42 км до детских забегов – 100 метров. Также пройдет благотворительный забег под названием "Миля добра", - сообщила Марина Филатова.

Каждый, кто примет участие в этом забеге со взносом 150 грн, может помочь воину АТО Билько Валерию, который был на войне с самых первых дней. Год назад получил тяжелейшее ранение - ему предстоит  несколько операций, длительная сложная реабилитация.

"Приглашаю всех прийти на Марафон, даже если вы не бежите ни одну из дистанций. Приходите поддержать спортсменов, таким образом вы становитесь причастными к такому важному событию. Тем более, будет чем развлечься. Как и в прошлом году, мы делаем олимпийский урок на площади Героев Майдана,  приглашаем представителей почти всех спортивных федераций. Именитые спортсмены, проявившиеся себя в том или ином виде спорта, будут давать мастер-классы взрослым и детям. Это и гребля, и футбол, и легкая атлетика, и боевые искусства. Скучно точно не будет никому", - говорит Президент Федерации легкой атлетики.

По словам Марины Филатовой, такой марафон - "лицо" нашего города, его имидж: "Любая мировая не только столица, но и город имеет свой марафон и гордится им. Это заполненные гостиницы и эти люди где-то едят, просто путешествуют и смотрят наш город. Я уверена: будут восхищаться им".

ФОТО: dnepr24.com.ua

Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю