Малыша, на которого в детсаду Днепра упала бетонная плита, будут оперировать

08.10.2016 09:06

Отец пострадавшего ребенка Александр Аксенов рассказал, что его сыну проведут две операции, одну – для установления металлической пластины, чтобы кости срослись, а вторую, чтобы достать пластину, когда все будет в норме.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Сейчас, сидя с сыном, я начинаю понимать, как ему на самом деле трудно, он полностью прикован к постели и не в состоянии двигаться, как он привык, а это очень энергичный ребенок. Он постоянно просыпается и зовет на помощь отца или мать, его ждет тяжелая реабилитация и многие другие трудности.

Какие выводы я сделал из этой ситуации:

1) Наша система проверок детских дошкольных учреждений на пример технической безопасности сооружений отсутствует вовсе. Я думаю, ясно всем, что не может руководство детского учреждения самостоятельно нормально проверять эти сооружения.

2) Поддержка социально незащищенных семей участников АТО достаточно слаба. Когда я шел служить и оставлял за своей спиной  семью: жену с двумя детьми (1,5 и 4 года детям сейчас), мать-инвалида, я понимал, что моя семья весь год просто остается незащищенной, думал, обойдется, но не обошлось. Жене очень трудно без посторонней поддержки весь этот год, и сейчас, когда я сознательно защищаю Родину, в мой дом пришла беда ...

Почему наше государство не берет такие семьи, как моя, под свою защиту?

Если забирают единственного мужчину из семьи, который работает, то почему нет ни какой помощи?

Так что, сейчас прокуратура проводит расследование, где мой сын пострадавший, а вот кто ответит за плиту, которая могла бы и убить моего или другого ребенка, известно пока мало», - написал он.

Читайте также: В детском саду Днепра на ребенка упала бетонная плита.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю