В детском саду Днепра на ребенка упала бетонная плита

03.10.2016 09:28

30 сентября четырехлетний малыш пострадал в одном из дошкольных детских учреждений, которое находится в районе пр. Слобожанский. На него упала бетонная плита, в результате чего ребенок получил серьезные переломы.

Об этом на своей странице в Фейсбук написала днепрянка Нина Румянцева, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

В семье двое детей – 4-х и полутора лет. Глава семейства находится в АТО.

Как сообщает «Днепр вечерний», ЧП произошла, когда мама уже забрала ребенка из группы. Но она отвлеклась на младшего ребенка, в то время как старший играл с другими ребятами возле бетонного забора. Там на него и упала часть ограждения.

Читайте также: На ж/м Левобережный-3 строят детсад для более 200 малышей.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю