Маленькой днепрянке, которой нет и 2-х лет, срочно нужна помощь

26.05.2017 15:03

У малышки рак глаза, и срочно нужно более 40 тыс. евро на операцию в Израиле.

Мама девочки Юлия Горпиенко рассказала о болезни дочери.

«Нашей дочери Анастасии Горпиненко всего год и десять месяцев. В феврале у нее девочки диагностировали отслоением сетчатки, назначили операцию, но при детальном обследовании в Одессе обнаружили ретинобластомой. Опухоль заполонила уже две трети левого глаза малышки. Украинские врачи назначили удаление глаза. Чтобы сохранить дочери зрение, родители обратились в клинику «Хадаса» в Израиле. Там успешно лечат ретинобластому, но стоит это - 45 000 евро. Таких средств у нас нет. Мы собрали 6 тысяч евро, и уже в понедельник вылетаем на обследование в Израиль. Сейчас уже речь идет не о спасении глаза, а о спасении жизни. Поэтому деньги нужны срочно! Мы очень просим вас о помощи», - сказала она.

Помочь девочке может каждый. Карта Приват Банка: 5168 7572 9306 9672

Телефон : ‎+3 8 (096) 804 89 98 Горпиненко Юлия (мать)

Телефон : ‎+3 8 (067) 564 51 42 Горпиненко Дмитрий (отец)

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю