Маленькой днепрянке, которой нет и 2-х лет, срочно нужна помощь

26.05.2017 15:03

У малышки рак глаза, и срочно нужно более 40 тыс. евро на операцию в Израиле.

Мама девочки Юлия Горпиенко рассказала о болезни дочери.

«Нашей дочери Анастасии Горпиненко всего год и десять месяцев. В феврале у нее девочки диагностировали отслоением сетчатки, назначили операцию, но при детальном обследовании в Одессе обнаружили ретинобластомой. Опухоль заполонила уже две трети левого глаза малышки. Украинские врачи назначили удаление глаза. Чтобы сохранить дочери зрение, родители обратились в клинику «Хадаса» в Израиле. Там успешно лечат ретинобластому, но стоит это - 45 000 евро. Таких средств у нас нет. Мы собрали 6 тысяч евро, и уже в понедельник вылетаем на обследование в Израиль. Сейчас уже речь идет не о спасении глаза, а о спасении жизни. Поэтому деньги нужны срочно! Мы очень просим вас о помощи», - сказала она.

Помочь девочке может каждый. Карта Приват Банка: 5168 7572 9306 9672

Телефон : ‎+3 8 (096) 804 89 98 Горпиненко Юлия (мать)

Телефон : ‎+3 8 (067) 564 51 42 Горпиненко Дмитрий (отец)

Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось