«Лица» под арестом, редакция сообщает о приостановке издания газеты

02.02.2015 12:15

На всё имущество и средства на расчетном счете Частного предприятия «Авеню», которое является издателем-редакцией днепропетровской газеты «Лица», наложен арест, об этом пишет издание.

«На основании решения суда наложить арест на средства, содержащиеся на счету(ах) и принаджелат должнику: ЧП «Авеню», – говорится в Постановлении об аресте средств должника от 27.01.2015г.

Взыскатель – ООО «АТБ-маркет», владелец сети супермаркетов «АТБ».

Торговая сеть судится с редакцией газеты «Лица» с 2009 года по поводу опубликования двух статей: «О степенях вседозволенности (Размышления в День независимости)» и «ПОСЛЕДОВАТЕЛИ ДОНА КОРЛЕОНЕ, или Открытое письмо в УСБУ в Днепропетровской области».

Автор обеих статей – известная днепропетровская активистка Любовь Каптелая, на дату публикации – председатель Общественной организации «Форум спасения Днепропетровска», координатор Общественной организации «Гражданский актив Днепра – ГРАД».

Последнее решение – вступившее в законную силу – Постановление от 03.12.2014, которое приняли именем Украины судьи Высшего хозяйственного суда Украины: председательствующий судья А.Г. Полянский, судьи А. Кравчук и Г.М. Мачульский: «Кассационную жалобу Общества с ограниченной ответственностью «АТБ-маркет» удовлетворить».

Данное решение делает невозможным дальнейший выход газеты «Лица», т.к. на расчетном счете редакции арестованы денежные средства, поступившие в январе, через «Укрпошту», от читателей за подписку газеты на весь 2015 год.

Читайте также: До громадської ради при ОДА не пускають організації, що утворилися після Майдану

Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет