Леся Оробец создала новую партию

21.08.2014 17:05

Народный депутат Леся Оробец создала партию "Могутня Украина" и возглавила ее.

Об этом сообщает "Украинская правда" со ссылкой на Государственную регистрационную службу Украины.

Партия зарегистрирована 27 июля. Ее офис находится в Киеве по адресу улица Шелковичная, д. 5, кв. 6.

В пресс-службе Леси Оробец заявили, что партия является абсолютно новой. Как известно такое же название - "Могутня Украина" имела ранее партия Анатолия Гриценко, впоследствии переименовалась в "Гражданскую позицию".

"Партия не имеет никакого отношения к господину Гриценко", - заявили в пресс-службе Оробец.

При этом там не сообщили, Леся Оробец прекратила сотрудничество с "Новой жизнью" и или поведет она новую партию на досрочные парламентские выборы.

Кроме того, там не назвали членов новой партии Леси Оробец, в частности ее заместителей.

Напомним, по действующему законодательству, для участия в выборах партия должна быть зарегистрированной минимум за полгода до даты их проведения.

На выборах в Киевский городской совет 25 мая 2014 Леся Оробец баллотировалась вместе с партией "Новая жизнь".

Как это повлияет на рейтинг:
Партия "Гражданская позиция" Анатолия Гриценко
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю