Криворізькі протестувальники звільнять міськраду в п’ятницю

05.02.2015 17:53

Протестувальки, що вже сьому добу голодують, припинили акцію та погодились звільнити сесійну залу. Такі домовленості дають можливість місцевим депутатам у в п’ятницю, 6 лютого, прийняти вкрай важливі для громадськості міста рішення про визнання Росії країною-агресором, а "ЛНР" і "ДНР" - терористичними організаціями.

Про це пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Щоб засвідчити свідомість місцевих обранців, на сесію будуть запрошені представники громадських організацій.

Протестувальники звільнять сесійну залу з самого ранку в п'ятницю, щоб будівлю встигли підготувати до позачергової сесії.

Як повідомлялось раніше, радники губернатора Дніпропетровщини Борис Трейгерман і Микола Колесник провели черговий раунд переговорів з протестувальниками, які зайняли будівлю Криворізької міськради.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Бо якраз саме у Дніпрі максимально сконцентровано антидержавне напівкримінальне «братство», яке, за допомогою керівників області, намагається утворити фактично легальну місцеву республіку на кшталт одних із східних ДР, перетворюючи регіон на безправну та мовчазну «мертву зону».

Подробнее

Якщо кожен не буде стояти осторонь, то можна виграти будь-яку справу, тим більш, якщо наша "справа" - справедливість.

Подробнее

2014 рік. Україну зненацька атакував ворог зі сходу. Українські військові робили все що могли, але без суттєвої допомоги добровольчих батальйонів зараз би лінія фронту була десь під Києвом. Сьогодні, коли нахабність ворога в чергове набирає шалених оборотів, добровольці знову пропонують свою допомогу. Але на цей раз Держава чомусь об’явила їм війну, геть забувши хто є справжнім ворогом…

Подробнее

Скільки коштує зараз совість? І чи потрібна вона нашій владі, якщо цю владу призначили саме для того, аби про совість забути назавжди?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю