Криворізькі протестувальники звільнять міськраду в п’ятницю

05.02.2015 17:53

Протестувальки, що вже сьому добу голодують, припинили акцію та погодились звільнити сесійну залу. Такі домовленості дають можливість місцевим депутатам у в п’ятницю, 6 лютого, прийняти вкрай важливі для громадськості міста рішення про визнання Росії країною-агресором, а "ЛНР" і "ДНР" - терористичними організаціями.

Про це пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Щоб засвідчити свідомість місцевих обранців, на сесію будуть запрошені представники громадських організацій.

Протестувальники звільнять сесійну залу з самого ранку в п'ятницю, щоб будівлю встигли підготувати до позачергової сесії.

Як повідомлялось раніше, радники губернатора Дніпропетровщини Борис Трейгерман і Микола Колесник провели черговий раунд переговорів з протестувальниками, які зайняли будівлю Криворізької міськради.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Це моя Україна…! (Пишаюся…?) (Плакати хочеться…)

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет