Трейгерман и Колесник договорились с протестующими в Кривом Роге

05.02.2015 11:05

Советники губернатора Днепропетровщины Борис Трейгерман и Николай Колесник провели очередной раунд переговоров с протестующими, которые заняли здание Криворожского горсовета.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Был в горисполкоме, приезжали переговорщики из Днепропетровской ОГА Трейгерман Б. и Севернин С., встречались с активистами, потом с Маляренко С. и активистами, пришли к более менее взаимопониманию. Все против Вилкулов, но методы разные, короче "пакт о ненападении".

В пятницу внеочередная сессия, выносится на голосование вопрос о "россия-агрессор", "днр и лнр-террористы", представители переговорной группы присутствуют, но молчат и не мешают, сессия проводится на привычном месте, в горсовете, потом возврат активистов занявших зал, на своё место, где они сейчас. Прикольно.

Что предложу я на сессии, обязательно выступлю, поскольку у города нормальных нардепов не густо, один за квартал раз приехал, шуганул мэра приездом "Днепра-1" (ребята долго смеялись, когда я об этом рассказал), потом за это извинился, нахер так приезжать, другие это воришки из оппоблока, сепары короче, в двух словах нет депутатов у Кривого Рога, есть нормальные у области: Филатов Б., Денисенко А., Береза Ю., Ярош Д., Куприй В.

Пусть зарегистрируют законопроект о роспуске горсовета, досрочных выборах мэра. Активисты с прокуратурой, милицией, налоговой проверяют бюджетные художества городской власти, до выборов нормальные депутаты делают группу "патриотов города", в оппоблок горсовета вошло только 30-ть регионалов, а у других совесть проснется, как-то так. Без грустной улыбки городское будущее не представить. Увы.

P.S.На сессии в изгнании, где всего 9-ть человек голосовали за внесение в повестку "россия-агрессор", разве они после этого депутаты?», - сообщил на своей странице в фейсбук Николай Колесник.

Читайте также: Криворожские активисты на всю Украину заявили, что Вилкул обостряет обстановку в городе

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Кривого Рога
Подробнее
Депутат Криворожского городского совета 6-7 созывов
Подробнее
Комментарии
Ольга
05.02.2015
А кого цитирует издание? Кто приезжал и кто будет предлагать сессии роспуск горсовета? Пожалйста, внесите ссылку на источник!
Криворожанка
05.02.2015
Не тратьте напрасно бюджетные деньги. Криворожане разных возрастов все равно выберут мэром Вилкула, так как на данный момент, альтернативы нет.
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю