Крупский заявил, что деньги на ремонт дома, в котором он живет, вернут бюджету

09.04.2015 09:23

Как сообщалось ранее, дом, в котором живет первый заместитель городского головы  Днепропетровска Анатолий Крупский, будет отремонтирован за бюджетные деньги. 9 канал получил комментарий чиновника. По его словам, дом в аварийном состоянии, ведь был возведен с нарушением норм. Сейчас дело в суде. Деньги, а это более трех миллионов, обещает господин Крупский, вернутся в бюджет города.

«Субвенция городского совета на дом по ул. Симферопольской, 11 на сегодня выделена. Дом находится в аварийной ситуации, в расчетах проектных организаций изначально были допущены ошибки, дом начал делать просадку каждый день на 1мм. За счет совладельцев дома выполнены проектные работы, у застройщика выигран суд о выплате 3,2 млн грн, после чего совладельцы обратились в горсовет, чтобы, не дожидаясь пока эта сумма поступит на их расчетный счет, компенсировать из городского бюджета с возвратом этих средств в городской бюджет», - заявил Анатолий Крупский.

Читайте также: Где живут дети Яроша, о чем он говорил с Януковичем за день до побега? (ВИДЕО)

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-заместитель мэра Днепропетровска
Подробнее
Комментарии
Возмущению нет предела
09.04.2015
Если возьмут деньги "ЕСЛИ" то отдадут долг овощами! Так и скажут: " ХРЕН вам а не долг"
Возмущению нет предела
09.04.2015
"Человек" занят "нужным" делом ))) Куда смотрят проверяющие службы ? !!!! Кто ответит за такие бредовые обращения в горсовет ?
Саша
09.04.2015
Козлик пиарится ))), какой я чистый и пушистый.
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат