Колектив оперного театру поскаржиться Коломойському на люстраторів-екстремістів

21.01.2015 10:19

20 січня після спроби люструвати директора Дніпропетровського театру опери та балету Олександра Шароварова, на загальних зборах колективу склали відкритого листа до губернатора та голови обласної ради.

Про це повідомляє видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

9 канал має скан-копію чернетки відкритого листа колективу оперного театру, що його мають наміри адресувати губернатору Ігорю Коломойському та голові обласної ради Євгену Удоду. 21 січня його підпишуть усі, хто згоден з текстом, і відправлять адресатам і пресі.

Нагадаємо, люстратори стверджують, що в кабінеті директора Олександра Шароварова знайшли прапор Російської Федерації. При цьому працівника культури витягли з кабінету і кинули у сміттєвий бак.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Комментарии
Маме
23.01.2015
а директор он поет или танцует? или может сепаратизмом в Днепре занимается? а?
Мама
22.01.2015
Татьяна, Вы поете или танцуете? Вы член этого коллектива? Или из обиженных "гениев"? А что.патриоты талантливее? Бредятина! Страна,победившая разум!
Алла Владимирова
21.01.2015
Прикольно.Жаловаться хозяину,что его собаки громко гавкают у него во дворе.
Тетяна
21.01.2015
Скаржаться жидо-бандерівцю? Так ви ж там половина колективу - сепаратисти. Розігнати вас і набрати патріотів!!!
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат