Колектив оперного театру поскаржиться Коломойському на люстраторів-екстремістів

21.01.2015 10:19

20 січня після спроби люструвати директора Дніпропетровського театру опери та балету Олександра Шароварова, на загальних зборах колективу склали відкритого листа до губернатора та голови обласної ради.

Про це повідомляє видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

9 канал має скан-копію чернетки відкритого листа колективу оперного театру, що його мають наміри адресувати губернатору Ігорю Коломойському та голові обласної ради Євгену Удоду. 21 січня його підпишуть усі, хто згоден з текстом, і відправлять адресатам і пресі.

Нагадаємо, люстратори стверджують, що в кабінеті директора Олександра Шароварова знайшли прапор Російської Федерації. При цьому працівника культури витягли з кабінету і кинули у сміттєвий бак.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Комментарии
Маме
23.01.2015
а директор он поет или танцует? или может сепаратизмом в Днепре занимается? а?
Мама
22.01.2015
Татьяна, Вы поете или танцуете? Вы член этого коллектива? Или из обиженных "гениев"? А что.патриоты талантливее? Бредятина! Страна,победившая разум!
Алла Владимирова
21.01.2015
Прикольно.Жаловаться хозяину,что его собаки громко гавкают у него во дворе.
Тетяна
21.01.2015
Скаржаться жидо-бандерівцю? Так ви ж там половина колективу - сепаратисти. Розігнати вас і набрати патріотів!!!
Последние записи в блогах

Це моя Україна…! (Пишаюся…?) (Плакати хочеться…)

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет