Колектив оперного театру поскаржиться Коломойському на люстраторів-екстремістів

21.01.2015 10:19

20 січня після спроби люструвати директора Дніпропетровського театру опери та балету Олександра Шароварова, на загальних зборах колективу склали відкритого листа до губернатора та голови обласної ради.

Про це повідомляє видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

9 канал має скан-копію чернетки відкритого листа колективу оперного театру, що його мають наміри адресувати губернатору Ігорю Коломойському та голові обласної ради Євгену Удоду. 21 січня його підпишуть усі, хто згоден з текстом, і відправлять адресатам і пресі.

Нагадаємо, люстратори стверджують, що в кабінеті директора Олександра Шароварова знайшли прапор Російської Федерації. При цьому працівника культури витягли з кабінету і кинули у сміттєвий бак.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Комментарии
Маме
23.01.2015
а директор он поет или танцует? или может сепаратизмом в Днепре занимается? а?
Мама
22.01.2015
Татьяна, Вы поете или танцуете? Вы член этого коллектива? Или из обиженных "гениев"? А что.патриоты талантливее? Бредятина! Страна,победившая разум!
Алла Владимирова
21.01.2015
Прикольно.Жаловаться хозяину,что его собаки громко гавкают у него во дворе.
Тетяна
21.01.2015
Скаржаться жидо-бандерівцю? Так ви ж там половина колективу - сепаратисти. Розігнати вас і набрати патріотів!!!
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет