У Дніпропетровську люстратори кинули у сміттєвий бак директора оперного театру

20.01.2015 13:09

Олександра Шароварова витягли з кабінету і кинули у сміттєвий бак. Рух в оперному театрі почався 20 січня об 11.30, пише 9 канал.

Люстратори стверджують, що в кабінеті директора Дніпропетровського академічного театру опери і балету Олександра Шароварова знайшли прапор Російської Федерації. Сам Шароваров і його співробітники певні: активісти принесли його із собою. Також люстратори закидають Шароварову родинні стосунки з сім`єю Вілкулів. Але надати докази на момент подій у театрі не змогли.

Голова Люстраційного комітету Таміла Ульянова і активіст дніпропетровського Євромайдану Віктор Романенко пояснили: причиною візиту стали листи зі скаргами на поведінку директора театру та повідомлення, що у закладі культури діє «гніздо сепаратистів». Нібито у цехах театру виготовляють символіку РФ, ЛНР і ДНР, а української символіки натомість немає ні в приміщенні, ні на будівлі. саме тому вони вирішили, що пан Шароваров підляга люстрації, зайшли зі службового входу у приміщення театру, винесли Шароварова з кабінету, обкидали сирими курячими яйцями та занурили у сміттєвий бак на задньому дворі.

Читайте також: На Дніпропетровщині Люстраційний комітет розширив свою діяльність

Олександр Шароваров запропонував представникам громадськості бути присутніми на загальних зборах театрального колективу. На його думку, вирішувати його долю, як директора закладу, можна тільки вислухавши трупу. Іти з посади за вимогами люстраторів він не збирається.

Журналісти 9 телеканалу  вислухали точку зору сторін, побували в швацькому цеху та майстернях, спілкувалися зі швачками та головним художником театру Дар`єю Білою. Жодних ознак виготовлення названої символіки не виявили.  Матеріал готується до випуску, дивіться його в новинах 9 каналу о 18.00, а згодом — і на сайті.

Как это повлияет на рейтинг:
Координатор Днепропетровского Евромайдана, общественный деятель
Подробнее
Председатель Днепропетровского областного люстрационного комитета
Подробнее
Комментарии
Вова
24.01.2015
В Россию и Шароварова и всю команду , которая его поддерживает...Никто вам путь не перекрывал ...Там у вас и поклонников будет много и в бак , надеюсь никто не бросит...
вендета
24.01.2015
давно пора!!! Эта гнида в кубе, нас гнобит и обдирает... Сам вчера заявление в милицию написал! Люстраторы молодцы ! Хоть кто-то, что-то делает!!!
Дмитрий
23.01.2015
+100500!
Віктор
23.01.2015
На следующего сепара и меня приглашайте. Их надо мочить в самом начале их деятельности.
Семенович
22.01.2015
ну ось і нормальний приклад люстраціі в діі,а то по закону довго і безрезультатно,а тут "прийшли,люстрували і прощавайте!"
Віктор
22.01.2015
Цим Шароваровим , царьовським та вілкуловським поплічником давно має займатись СБУ.Повна підтримка "Ні сепаратизму в Дніпропетровську"!!!
Александр
20.01.2015
Они не люстраторы а бешеные твари!Такие уроды - это позорище Днепропетровска и всей Украины! Куда милиция смотрит?Ты кабан вместо того что бы гавкать шёл бы на фронт.
Григорий
20.01.2015
Да блин! Когда уже будем кидать в мусорный бак этих "люстраторов", позорящих наш город???
Преображенский
20.01.2015
А когда Тамила (Тапочка) Ульянова и Витя (Скрынька) Романенко займутся самолюстрацией? Что полезного для общества сделали два этих великих деятеля? Какую проблему города решили? Сколько обращений и предложений написали? Тупой покос бабла не самым интеллектуальным способом. На что, как говорится, хватило мозгов...
Чумак
20.01.2015
Все правильно! Надо было перед баком снять ему ШАРОВАРЫ, пусть в дерьме ползал бы нагишом!
1 2
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет