У Дніпропетровську люстратори кинули у сміттєвий бак директора оперного театру

20.01.2015 13:09

Олександра Шароварова витягли з кабінету і кинули у сміттєвий бак. Рух в оперному театрі почався 20 січня об 11.30, пише 9 канал.

Люстратори стверджують, що в кабінеті директора Дніпропетровського академічного театру опери і балету Олександра Шароварова знайшли прапор Російської Федерації. Сам Шароваров і його співробітники певні: активісти принесли його із собою. Також люстратори закидають Шароварову родинні стосунки з сім`єю Вілкулів. Але надати докази на момент подій у театрі не змогли.

Голова Люстраційного комітету Таміла Ульянова і активіст дніпропетровського Євромайдану Віктор Романенко пояснили: причиною візиту стали листи зі скаргами на поведінку директора театру та повідомлення, що у закладі культури діє «гніздо сепаратистів». Нібито у цехах театру виготовляють символіку РФ, ЛНР і ДНР, а української символіки натомість немає ні в приміщенні, ні на будівлі. саме тому вони вирішили, що пан Шароваров підляга люстрації, зайшли зі службового входу у приміщення театру, винесли Шароварова з кабінету, обкидали сирими курячими яйцями та занурили у сміттєвий бак на задньому дворі.

Читайте також: На Дніпропетровщині Люстраційний комітет розширив свою діяльність

Олександр Шароваров запропонував представникам громадськості бути присутніми на загальних зборах театрального колективу. На його думку, вирішувати його долю, як директора закладу, можна тільки вислухавши трупу. Іти з посади за вимогами люстраторів він не збирається.

Журналісти 9 телеканалу  вислухали точку зору сторін, побували в швацькому цеху та майстернях, спілкувалися зі швачками та головним художником театру Дар`єю Білою. Жодних ознак виготовлення названої символіки не виявили.  Матеріал готується до випуску, дивіться його в новинах 9 каналу о 18.00, а згодом — і на сайті.

Как это повлияет на рейтинг:
Координатор Днепропетровского Евромайдана, общественный деятель
Подробнее
Председатель Днепропетровского областного люстрационного комитета
Подробнее
Комментарии
Вова
24.01.2015
В Россию и Шароварова и всю команду , которая его поддерживает...Никто вам путь не перекрывал ...Там у вас и поклонников будет много и в бак , надеюсь никто не бросит...
вендета
24.01.2015
давно пора!!! Эта гнида в кубе, нас гнобит и обдирает... Сам вчера заявление в милицию написал! Люстраторы молодцы ! Хоть кто-то, что-то делает!!!
Дмитрий
23.01.2015
+100500!
Віктор
23.01.2015
На следующего сепара и меня приглашайте. Их надо мочить в самом начале их деятельности.
Семенович
22.01.2015
ну ось і нормальний приклад люстраціі в діі,а то по закону довго і безрезультатно,а тут "прийшли,люстрували і прощавайте!"
Віктор
22.01.2015
Цим Шароваровим , царьовським та вілкуловським поплічником давно має займатись СБУ.Повна підтримка "Ні сепаратизму в Дніпропетровську"!!!
Александр
20.01.2015
Они не люстраторы а бешеные твари!Такие уроды - это позорище Днепропетровска и всей Украины! Куда милиция смотрит?Ты кабан вместо того что бы гавкать шёл бы на фронт.
Григорий
20.01.2015
Да блин! Когда уже будем кидать в мусорный бак этих "люстраторов", позорящих наш город???
Преображенский
20.01.2015
А когда Тамила (Тапочка) Ульянова и Витя (Скрынька) Романенко займутся самолюстрацией? Что полезного для общества сделали два этих великих деятеля? Какую проблему города решили? Сколько обращений и предложений написали? Тупой покос бабла не самым интеллектуальным способом. На что, как говорится, хватило мозгов...
Чумак
20.01.2015
Все правильно! Надо было перед баком снять ему ШАРОВАРЫ, пусть в дерьме ползал бы нагишом!
1 2
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат