Коалиция в горсовете Днепра трещит по швам, - Дмитрий Погребов

22.12.2016 15:52

Депутат Днепровского горсовета Дмитрий Погребов считает, что большинства в горсовете, «по факту, уже нет»

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Коалиция трещит по всем швам. Большинства, по факту, уже нет. Некоторые решения с трудом набирают 33 голоса, некоторые не проходят вообще.

При этом системная оппозиция еще и трех месяцев не работает. Что-то наш «народный» мэр не досчитал, похоже, конструкция была настолько хрупкой и не надежной, что не выдерживает даже пристрелки.

Да и понятно почему. В этой конструкции все склеено на соплях. Невозможно долго удерживать депутатов в большинстве такими методами.

Еще раз призываю всех депутатов, которые еще бездумно голосуют по указке мэра, и еще парочки приближенных, вспомните, кто вы есть. Не бойтесь высказать свою позицию! Подумайте о том, что впереди у вас главный разговор – с собой и с избирателями», - написал он.

Читайте также: Реформы ЖКХ в Днепре исполнительной власти не нужны, - депутат

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Павло
22.12.2016
Погребов не будет плясать? Не смешите мои тапочки! Да он не только танцует и поет под дудку, но и цирковые номера пытается показывать. И "дудка" известно чья. Но "дударь" вот сам в затруднительном положении. На днях, например, банк государству отошел. Вот и исполняет напоследок товарищ.
алена
22.12.2016
сказать что думаешь не всем подвластно. погребов не будет плясать под чужую дудку
Татьяна
22.12.2016
Причина,по которой шинкарь Погребов призывает развалить коалицию и не давать горсовету нормально работать - вовсе не забор возле его кабака,а про избирателей забота.
алена
22.12.2016
уважаю, впечатление что наши нардепы живут одним днем
мда
22.12.2016
что за люди. ну не дадут мэру нормально работать ганьба погребову
Последние записи в блогах

Народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка повідомив, що Міністерство фінансів планує до кінця лютого позичити значний об’єм коштів у валюті під гарантії Світового банку, а це означає, що влада прискореними темпами робить нові борги.

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат