Реформы ЖКХ в Днепре исполнительной власти не нужны, - депутат

22.12.2016 14:58

Депутат Днепровского горсовета Александр Лыгин заявил, что реформы ЖКХ в Днепре не просто под угрозой внедрения, они вообще не нужны исполнительной власти и части депутатского корпуса.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«18 декабря на круглом столе с представителями ОСМД было озвучено масса претензий в адрес департамента ЖКХ по поводу участия и реализации программы по поддержке ОСМД.

Список претензий:

Есть ошибочное суждение, что программа не смогла в должной степени реализоваться, потому что торги были в системе Прозоро.

Хочу сразу разочаровать псевдоспециалистов. Торги в этой системе от начала и до заключения сделки максимум 14 дней.

Отдельный вопрос - казначейство. Но с ним разъяснительную работу вели больше сами председатели ОСМД, чем профильный департамент.

Считаю, что программа по поддержке ОСМД - это лакмус, отношения к реформаторским, прогрессивным документам в нынешней системе исполнительной власти Днепра.

Ну, не хотят реформ! И все!», - написал он.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю