Киоски с ул. Новокрымской перебрались в сквер по соседству (ФОТО)

25.03.2016 12:21

Часть киосков с ул. Новокрымской, где 24 марта проходил масштабный демонтаж, перенесли в сквер по соседству.

Об этом на странице сообщества «Дніпро проти н/з МАФів» в Фейсбук написала днепропетровчанкаЛилия Сан, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Как видим, часть временных сооружений переместились в сквер, но не в том варианте, как было договорено с Русланом Морозом. На следующей неделе ожидаем серию номер два для тех, кому не дошло.

Зачем-то лепят второй «Булкин Дом». Вчерашнего ажиотажа нет», - пишет она.

Напомним, что жители близлежащих домов выступили против переноса киосков на площадку, предложенную коммунальниками, поскольку рядом находятся детская и спортивная площадки, а также огороженное футбольное поле.

Начальник КП «Управление по организации контроля благоустройства объектов сферы отдыха, потребительского рынка и защиты интеллектуальной собственности» городского совета Руслан Мороз предложил жителям провести общественные слушания с местными депутатами, чтобы найти компромисс с предпринимателями.

Фото: Фейсбук. 

Комментарии
ХоХоЛ
26.03.2016
Постепенная ликвидация, хоть каких-то рабочих мест. У кого-то это, может быть, единственным заработком.
Кот
25.03.2016
Сколько проблем с этими киосками, мне кажется. что нужно заменить ответственного за все эти дела. Вот тогда работа пойдет
Женя
25.03.2016
Делают вид, что что-то делают
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю