Деякі райони визначилися з територіальним устроєм для проведення децентралізації

19.05.2015 12:25

На Дніпропетровщині розпочалося громадське обговорення перспективного плану створення в районах області самодостатніх громад, який реалізовуватиметься в рамках децентралізації. Васильківський, Синельниківський, Солонянський та Петропавлівський райони вже внесли свої пропозиції щодо реформи місцевого самоврядування. Обговорення в інших районах триватиме до 27 травня, після чого відповідний документ з пропозиціями від громад, затверджений на найближчій сесії обласної ради, буде направлено до Києва.

Про це повідомляє видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" з посиланням на прес-службу ОДА.

У Синельниківському районі запропоновано створити 4 громади із центрами в смт. Іларіонове (територія Іларіонівської селищної ради та Мар′ївської сільської ради), смт. Роздори (Роздорська селищна рада, Старовишневецька та Писарівська сільські ради), с. Великомихайлівка (Великомихайлівська, Миролюбівська і Шевченківська сільські ради) та м.Синельникове ( до складу якої увійдуть  інші селищні, сільські ради). На думку місцевої громади, таке рішення буде більш раціональним, ніж запропоноване у перспективному плані утворення однієї Синельниківської міської ради. Воно дозволить 71 тисячі населення району отримувати якісні та доступні адміністративні послуги.

Читайте також: Объединение громад: кто от этого выиграет, а кто - проиграет

У Солонянському, Васильнівському та Петропавлівському районах громади підтримали пропозиції, надані в перспективному  плані. Так, у Солонянському районі планується утворити 5 територіальних громад, а у Васильківському та Петропавлівському районах  створити по одній територіальній громаді.

Свої пропозиції надала громадськість Нікопольского району – люди виступили за збереження меж району заміст утворення двох самодостатніх громад.

Нагадаємо, що у рамках процесу децентралізації в області буде утворено 51 самодостатню громаду.  

Комментарии
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет