Какими темами будут манипулировать кандидаты на местных выборах?

21.04.2015 13:46

В эфире программы «Погляд» на 34 канале политолог Андрей Клячин и исполнительный директор Днепропетровского областного отделения Всеукраинской общественной организации «Комитет избирателей Украины» Станислав Жолудев говорили о возможных темах для манипуляции избирателями на предстоящих осенних выборах.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

-Что касается предвыборной кампании, на чем могут играть в этот раз кандидаты во время местных выборов? На слуху громкая тема переименования Днепропетровска. Могут ли эту тему взять за основу?

«Взять могут любую тему, но эта лежит на поверхности. Это вопрос чистоплотности кандидатов, их морально-этических принципов. Тема переименования – это чисто популистские разговоры. Как мы слышали уже, проведение регионального референдума – это уже заметные азы дешевого популизма», - заявил Станислав Жолудев.

Читайте также: Слышал, что Куличенко планирует баллотироваться в мэры, я этим разочарован, - Олейник

«В силу того, что тем для кандидатов не так много, скорее всего, эту возьмут. Потому что ряд тем не выгодны и проигрышны. А тема переименования не требует усилий, достаточно ориентироваться на общественное мнение и здравый смысл», - заявил Андрей Клячин.

Также спикеры пришли к общему мнению, что одной из выгодных тем для манипулирования избирателями кандидаты могут выбрать мобилизацию.

«Я не удивлюсь, если она будет использована в «черном пиаре», предложение отправить в армию того или иного кандидата-оппонента. Это уже проходили, натравливают военкомов», - говорит Жолудев.

«Также, возможно, на фоне нынешней ситуации сыграть тема социальной коррупции, когда ту или иную помощь будут оказывать людям. Даже если этого кандидата или силу будут очень сильно за это ругать, но материальное победит. Также стоит отметить тему децентрализации или особых потребностей и полномочий Днепропетровска», - добавил Клячин.

Читайте также: В Днепропетровске объявили угрозу бело-голубого реванша

Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю