Как работают нардепы от Днепропетровщины?

13.06.2018 14:30

Народных депутатов Украины от Днепропетровщины в большинстве своем сложно назвать дисциплинированными. На результативность каждого из них в отдельности влияют различные факторы, рассказал политолог Виктор Пащенко в эксклюзивном комментарии интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Можно Андрея Денисенко вспомнить, который занимал принципиальную позицию по переименованию города и области. Вряд ли существующую деятельность посчитают большинство жителей области полезной, но, тем не менее, он в этом плане активен. Пожалуй, наиболее полезными в плане результативных голосований, предложений законопроектов и так далее являются Иван Куличенко и Максим Курячий. Там свою роль сыграла фракционная принадлежность. Понятно, есть депутаты от Оппозиционного блока, у которых много законопроектов, но абсолютное большинство этих законопроектов не принято, и, скорее, играет декоративный характер. То есть, они подают эти законопроекты, чтобы создать информационный повод, понимая, что все равно они приняты не будут», - сказал он.

Читайте также: ТОП-5: народные депутаты Днепропетровщины

Политолог отмечает, что депутаты области не отличаются особой дисциплинированностью. Если верить статистике их посещаемости и голосования, которую ведут различные общественные организации, наши депутаты в числе первых по прогулам. В лидерах по прогулам - внефракционные.

Читайте также: Громадські організації Дніпропетровщини запрошують взяти участь у ярмарку

«Все-таки фракционная дисциплина влияет, и, в первую очередь, влияет на тех депутатов, которые имеют возможность на что-то в парламенте повлиять, то есть, которые входят в большинство. Поэтому Курячий и Куличенко выглядят наиболее ответственными, потому что их фракция так стимулирует. Внефракционные депутаты - Денисенко, Ярош, Куприй -  будучи народными депутатами, ведут активную деятельность, никуда не исчезли. Но Денисенко и Ярош ведут больше деятельность вне стен парламента, используя свой статут народного депутата для достижения других целей. Куприй, он хоть и активно работает в парламенте, но не результативно, что является следствием его внефракционности», - считает Виктор Пащенко.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепропетровска, народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва, экс-лидер партии "Правый сектор"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Коли ми всередині нашої країни лаємо Петра Порошенка, це логічно), і навіть корисно :) Але коли наш Президент виступає на міжнародних заходах, представляючи нашу країну і захищаючи інтереси Держави, це зовсім інша справа. І тут вже не має значення, яке у нього прізвище, як і не має значення вся наша критика у його бік, яка лунає у межах України. Тому ми всі маємо стоячи аплодувати його сьогоднійшній промові, яка повністю відповідає вимогам та почуттям всіх українців!

Подробнее

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат