Как жители Кривого Рога митинговали за отопление под «Криворожгазом», - фоторепортаж

12.11.2018 19:15

12 ноября больше 300 горожан собрались на митинг под «Криворожгазом» олигарха Дмитрия Фирташа. Под натиском людей на предприятии-монополисте решили подать голубое топливо во все котельные «Теплоцентрали».

«Первый Городской» собрал яркие кадры, чтобы показать, как горожане боролись за тепло в своих домах, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Митинг стартовал в 9:00. Под офисом «Криворожгаза» собрались больше 300 горожан.


Самые опытные пришли со своим мегафоном.

К митингующим никто не вышел. Тогда люди открыли двери сами.

Внутри их встретили охранники предприятия, которые отказывались пропускать работников СМИ.

Дверь не выдержала натиска протестующих.


К руководству пустили группу переговорщиков. Тем временем люди принесли под здание «Криворожгаза» покрышки.В холле «Криворожгаза» стало плохо Клавдии Ивановне. Её заметил корреспондент «Первого городского» и позвал медиков скорой помощи.

Бабушке измерили давление и на носилках вынесли из помещения.

Работники водоканала пришли к офису «Криворожгаза», чтобы отключить канализацию и воду. У газового монополиста олигарха Дмитрия Фирташа накопился долг перед «Кривбассводоканалом».

Ещё не успели догореть покрышки, как переговорная группа вышла к людям с утешительным решением. «Криворожгаз» пообещал больше не блокировать поставки голубого топлива на котельные «Теплоцентрали».

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю