КП «Днепропетровский электротранспорт» через ProZorro хочет купить алкоголь и сигареты

08.02.2016 11:16

Днепропетровские общественники, активно занимающиеся внедрением системы электронных госзакупок, на своей странице в фейсбук заявили, что КП «Днепропетровский электротранспорт» хочет закупить через ProZorro алкоголь и табачные изделия. Зачем коммунальному предприятию 1150 литров водки, коньяка и виски, 2600 литров пива, 1520 пачек сигарет пока не ясно.

Об этом пишет Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Недавно коммунальное предприятие “Днепропетровский электротранспорт” решило начать закупать продукты через систему ProZorro. Один из объявленных тендеров на внушительную сумму 700 000 грн.(http://zakupki.prom.ua/dz/55127). В этом лоте, кроме всего прочего, наш электротранспорт решил закупить 1150 литров водки, коньяка и виски, 2600 литров пива, 1520 пачек сигарет. И это только на март-май. Оценить весь ассортимент закупки можно тут https://goo.gl/sPLsVo либо отдельно пиво+коньяк, водку и сигареты.

Раньше “за вредность” давали кефир, теперь... Теперь понятно, почему наш электротранспорт всё время его существования убыточен. Последний год на его поддержание выделялось более 140 млн. грн. Ведь один из профилей деятельности электротранспорта это закупка алкоголя, сигарет и его последующая раздача сотрудникам, т.к. ни КВЕДа, ни соответствующей лицензии для торговли алкоголем и табачными изделиями у КП нет. Согласно документов, поставлять данный товар надо напрямую во все три депо, наверно водителям перед выездом на линию также будут выдавать “бутылочки” по 0,2 (https://goo.gl/0QI1D8). Умиляет, что данная закупка должна соответствовать нормам по детскому питанию, суровые дети растут в депо.

С одной стороны, отдыхать работникам не запретишь, и может это и хорошо, если они будут отдыхать с водкой, пивом, коньяком, сигаретами в пределах зданий горэлектротранса. С другой - отдых может быть и с пользой для здоровья - вместо спиртного и сигарет можно было закупить спортивное оборудование для улучшения здоровья рабочих и их детей.

Остается не ясным, как дирекция КП пошла на такой риск - закупать спиртное и сигареты через систему “прозрачных как слеза” закупок», - заявили участники «Громконтроля».

Читайте также: Когда у Днепропетровска появится бюджет

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Водила тралика
09.02.2016
С такими дорогами без фронтовых 100 грамм не проехать!
ТОМИ
08.02.2016
А почему никто не говорит о том,что горэлектротраспорту уже давным давно не выделяют никаких бюджетных средств на питание и оздоровление рабочих . Забирают последнее ,что есть у этого предприятия: турбазы и лагеря для детей.
Днепропетровск
08.02.2016
Каждому водителю трамвая и рогатого выдают фронтовые 100 грамм!
Последние записи в блогах

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє наступне.

ДПС України проінформувала, що з 01 січня 2020 року відбувся офіційний запуск бета-тестування програмного РРО «пРРОсто». Забезпечення розробки програмного рішення для програмних РРО та можливості його тестування здійснюється Державною податковою службою України на виконання Указу Президента України № 837/2019 від 08 листопада 2019 року «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави».

Записатись на бета-тест можна за посиланням https://prrosto.kmu.gov.ua/ .

Програмне РРО «пРРОсто» – це безкоштовний сервіс від податкової, який взаємодіє через Інтернет з сервером податкової служби через відкритий програмний інтерфейс, і виконує функції: формування, підпис, відправлення та видачу чеків встановленого формату, відкриття та закриття зміни, перегляд даних та інші.

Програмне рішення доступне для тестування на смартфонах і планшетах під операційними системами Android та iOS.

Учасники отримують запрошення до тестування з 09 січня 2020 року.

 

Подробнее

Сьогодні, в інформаційному агентстві «Мост-Днепр» відбулася пресконференція в.о. начальника Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (далі – ГУ ДПС) Ганни Чуб на тему «Підсумки роботи податкової служби області за 2019 рік».

Підводячи підсумки роботи ГУ ДПС за минулий рік, Ганна Чуб акцентувала увагу на тому, що служба реформується і цей процес має певний перехідний період, в який платники не відчули жодних незручностей завдяки згуртуванню командного духу податківців Дніпропетровщини, які швидко адаптуватилися до змін та реалізації нових трендів.

Фахівці податкової служби області разом з платниками податків регіону успішно закінчили минулий рік. І як результат – залишився стабільним темп роботи у напрямку наповнення бюджетів, збільшились надходження від платників податків.

Так, протягом січня – грудня 2019 року до бюджетів усіх рівнів надійшло понад 60,4 мільярди гривень податків та зборів. Це на 20,8 мільярдів гривень (або 53 відсотки) більше ніж впродовж 2018 року.

При цьому:

- до державного бюджету спрямовано 35,0 мільярдів гривень, що на 15,4 мільярди гривень (або на 79 %) більше надходжень 2018 року;

- до місцевих бюджетів платниками сплачено 25,4 мільярди гривень. Це на 5,4 мільярди гривень (або на 27 %) більше фактичних надходжень 2018 року.

Говорячи про наповнення бюджетів, очільниця ГУ ДПС особливу увагу приділила питанням, які наразі є нагальними для нашої області.

Це, зокрема екологічний стан довкілля, який турбує кожного мешканця регіону, та сплата екоподатку – вагомого компенсатора негативного впливу на природу шкідливих та небезпечних факторів.

«Забезпечення сумлінної сплати екоподатку суб’єктами господарювання на сьогодні один із основних векторів роботи податкової служби області», – зазначила Ганна Чуб.

Під час пресконференції вона також зауважила, що у податківців області на особливому контролі – надходження з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Адже своєчасна сплата єдиного внеску – це соціальні гарантії громадян, їх захищеність у майбутньому. Ганна Чуб акцентувала увагу, що спостерігається стійка тенденція зростання надходжень єдиного внеску до державних цільових фондів.

Важливо, що збільшення надходжень відбувається не за рахунок тиску на бізнес, а завдяки ефективному впровадженню нових підходів до адміністрування податків. Саме цими правилами керується команда податкової служби області. Нова податкова служба взяла курс на скорочення перевірок і зменшення тиску на бізнес.

Так, згідно з планом-графіком проведення документальних перевірок кількість запланованих перевірок суб’єктів господарювання у 2020 році у порівнянні з 2019 роком зменшилась майже на 90.

Ганна Чуб також нагадала, що вже  стартувала деклараційна кампанія – 2020 та закликала платників виконати свій громадянський обов’язок: своєчасно подати декларації і сплатити податки та збори.

За словами в.о. начальника ГУ ДПС на сьогодні триває процес удосконалення податкової. Головна ідея такого реформування – це побудова партнерських відносин між податковою – як сервісом, і платником – як нашим клієнтом. Суб’єкти господарювання і держава повинні стати компаньйонами, а не протистояти одне одному.

Розвиток онлайн сервісів і діджиталізація – це один із пріоритетних напрямків розвитку податкової служби.

Надання сервісів платникам і забезпечення податкових надходжень до бюджету – щоденна робота фахівців ГУ ДПС. Бізнес має забути дорогу до податкової, платники податків мають отримувати всі послуги онлайн. І таким інструментом сьогодні є сервіс Електронний кабінет.

«Ми вдячні громадянам та бізнесу, які сумлінно сплачують податки. Адже сумлінна сплата податків – це приклад високої податкової культури.

Ми, як ніколи, відкриті до співробітництва, нових ідей та конструктивної співпраці», – на завершення акцентувала очільниця ГУ ДПС.

Пресконференція пройшла у форматі діалогу – учасники заходу отримали відповіді на актуальні питання.

 

Подробнее

До уваги платників!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу платників на наступне.

Згідно з постановою Правління Національного банку України (далі – НБУ) від 26 вересня 2019 року № 118 «Про внесення зміни до постанови Правління Національного банку України від 28 грудня 2018 року № 162» з 13 січня 2020 року, рахунок відправника/отримувача в електронних розрахункових документах і електронних повідомленнях Системи електронних повідомлень Національного банку України (далі – СЕП) буде ідентифікуватися тільки за допомогою міжнародного номера банківського рахунку (IBAN). Якщо в платіжному дорученні буде вказано не номер рахунку у форматі IBAN, то СЕП забракує такий документ.

Подробнее

НОВІ РАХУНКИ. ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ, БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВ, ЮРИДИЧНИХ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що з 1 січня 2020 року Державна казначейська служба України (далі – Казначейство) перейшла на ведення бухгалтерського обліку за Планом рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 №1203, із змінами та доповненнями (далі – План рахунків №1203).

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю