Экс-губернатор Днепропетровщины зарегистрирован кандидатом по округу №29

15.09.2014 11:07

Кандидатом в народные депутаты Украины по 29-му мажоритарному округу в Днепропетровской области зарегистрировался экс-губернатор (1999-2003 гг.) Николай Швец.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

«Мое решение идти в народные депутаты Украины вызвано неравнодушием к судьбе родного края, служению которому отдано столько сил, знаний, опыта!» – говорится в его предвыборной программе, опубликованной на официальном сайте Центральной избирательной комиссии

Самовыдвиженец зарегистрировался кандидатом по округу, который включает часть АНД района г. Днепропетровска, а также Днепропетровский и Петриковский районы Днепропетровской области. 

Также на сайте ЦИК сообщается, что «Швец Николай Антонович родился 6 сентября 1955 года в городе Пятихатки Днепропетровской области, гражданин Украины, в течение последних пяти лет проживает на территории Украины, образование высшее, председатель Днепропетровского благотворительного фонда «Люди. События. Время», беспартийный, проживает в Днепропетровске, судимость отсутствует, самовыдвижение».

Внеочередные выборы кандидатов в народные депутаты Украины назначены на 26 октября 2014 г.

Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю