Экс-советник Коломойского занял должность в Сумской ОГА

15.06.2017 15:40

Советник Игоря Коломойского в бытность губернатора Днепропетровской области Борис Трейгерман теперь будет помогать главе Сумской облгосадминистрации Николаю Клочко привлекать инвестиции.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на rama.com.ua.

Борис Трейгерман стал советником Николая Клочко с 30 мая. «Человек, который имеет опыт работы в госструктурах, в том числе на должности советника председателя Днепропетровской ОГА», — представил его губернатор журналистам 14 июня.

Борис Трейгерман заявил, что на Сумщине находится неделю, знакомится с регионом, встречается с людьми. Считает, что «главное — это производство. Не купи-продай, а производство, что позволяет создать рабочие места».

По его словам, сегодня приоритет — поиск инвесторов и привлечение их к самым интересным проектам в области.

«Собрать до кучи. Понять, что интересно. Завернуть в красивую обертку. Иностранцы говорят: вы научитесь продавать сначала. Преподнесите то, что у вас есть так, чтобы мы захотели сюда зайти. Сумщину надо показать со всех сторон. Что это красивый край, прекрасные люди. Есть свои нюансы — разбитые дороги, но значит и это — инвестиционные проекты. Дороги тоже надо делать. Заводы стоят — надо перепрофилировать», — считает советник губернатора.

Вчера он присутствовал на встрече с инвесторами из Китая, а сегодня уже отправился в Азербайджан.

Фото: dancor.sumy.ua

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю