Як Дніпру вдалося добитися​ ​значного прогресу в рейтингу прозорості влади

05.06.2018 17:00

Стрімкий ривок, який здійснила міська рада Дніпра у рейтингу прозорості 100 найбільших міст України, – це результат наполегливої роботи команди муніципалітету зі створення цифрового міста, заявила в. о. заступника міського голови Дніпра Яніка Мерило, коментуючи результати дослідження міжнародної антикорупційної організації Transparency International.

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» з посиланням на прес-службу міськради.

Згідно з ним, Дніпро у порівнянні з минулим роком за рівнем відкритості влади покращив свої позиції на 46 пунктів і посів 20 місце.

«Цілий рік ми збирали інформацію від комунальних підприємств, управлінь та департаментів, переводили її в онлайн, створювали нові електронні послуги, робили доступнішими сервіси для містян. Ривок Дніпра – найкращий серед усіх обласних центрів. Підвищення рейтингу на 46 позицій свідчить про те, що у нас відбулися зміни на краще в усіх сферах відповідальності міської влади. Це безперечне досягнення Бориса Філатова і його команди», – зазначила Яніка Мерило.

Так, за словами представниці мерії, Дніпро нині є одним із лідерів в Україні за рівнем розвитку електронного урядування. Місто запровадило найбільшу кількість електронних послуг, зокрема, онлайн-черги до лікаря.

Також у Дніпрі працює два ЦНАПи, створено портал відкритих даних, завдяки якому місто вийшло у лідери за доступністю інформації, сайт «Простір самоврядування», що сприяє діяльності ОСББ. Також у Дніпрі запустили єдиний контакт-центр з комунальних питань, який допоможе оперативно вирішувати проблеми містян і контролювати якість роботи комунальних служб.

«У Дніпрі можна записати дитину у позашкільний навчальний заклад через Інтернет, отримати різні соціальні послуги, скористатися електронною чергою, одержати інформацію про ОСББ в електронному вигляді. Проте ми дуже добре розуміємо, у яких напрямках ще потрібно працювати», – сказала в. о. заступника мера Дніпра.

Вона також додала, що для міста дуже важливо показати такі добрі результати у цьому рейтингу, адже Transparency International є однією з найбільш впливових організацій у світі, що займаються розвитком демократії.

Нагадаємо, у 2017 році Freedom Hоuse та Інститут масової інформації відзначили мерію Дніпра як раду, що є дружньою до медіа.

Как это повлияет на рейтинг:
Советник мэра Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю