Я временно остаюсь, чтобы помочь новому губернатору, - Олейник

27.03.2015 08:13

Святослав Олейник остается на должности заместителя губернатора Днепропетровщины, не смотря на смену руководства в области.

Об этом он заявил в своем фейсбук, пишет Интернет-мздание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Наша команда попрощалась с ОГА. Но я пока остаюсь.

Остаюсь временно, чтобы у людей не возникало чувство тревоги из-за смены руководства, и чтобы помочь новому губернатору разобраться в выстроенной за год системе управления, системе безопасности и системе финансов, которая позволила создать профицит бюджета», - заявил Олейник.

Напомним, вчера Президент Петр Порошенко представил нового председателя Днепропетровской ОГА Валентина Резниченко. При этом ранее сообщалось, что Святослав Олейник станет первым заместителем губернатора.

Читайте также: Коломойський: "Ми нікуди не йдемо, ми й далі будемо берегти область"

Как это повлияет на рейтинг:
Председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации
Подробнее
Комментарии
Зритель
27.03.2015
У людей возникает чувство тревоги ,именно потому, что Олейник остается.
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю