Коломойський особисто представить в.о. губернатора, його замом стане Олійник

25.03.2015 22:55

«Завтра Ігор Валерійович Коломойський буде представляти в області нового губернатора Валентина Резниченка.

Заплановано, що першим заступником губернатора стане мій товариш Святослав Олійник.

Наша Дніпропетровська команда готова підставити йому плече для того, щоб вичистити регіонівську нечисть з регіону», - заявив нардеп з Дніпропетровщини Віталій Купрій у своєму фейсбук.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Завтра в прокуратурі області проводиться низка слідчих дій для допиту злочинця, довіреної особи Януковича, поки ще мера Дніпродзержинська Сафронова.

У мене буде перехресний допит з підозрюваним, який плавно перейде в п'ятницю.

Так під час сесії міської ради Сафронов буде в наручниках і депутати нарешті зможуть вільно приймати рішення на користь громади», - додав Купрій.

Читайте також: Как команда Игоря Коломойского покидала облгосадминистрацию (ФОТО)

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Адвокат
25.03.2015
Не тянет Олейник на первого зама!Там менеджер нужен а не бунтарь!!!
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю