Из-за подорожания проезда люди пересели на метро и электротранспорт, - Грищев

17.03.2015 13:48

В Днепропетровске из-за подорожания проезда люди массово пересаживаются на метро и электротранспорт.

Об этом завил депутат Днепропетровского горсовета, заместитель главы постоянной комиссии городского совета по вопросам транспорта, дорожного хозяйства и связи Дмитрий Грищев, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Первые результаты подорожания тарифов в маршрутном транспорте. Я предупреждал об этом перевозчиков.  Пассажиропоток в городском электротранспорте и метрополитене вырос на 20-25%.

Приоритет городского совета - развитие коммунального электротранспорта.  Жителям города нужны новые троллейбусы и трамваи. Для этого электротранспорт должен быть рентабельным. Хотя бы самоокупаемым, но не убыточным.

Начата работа по оптимизации расходных статей бюджета КП "Горелектротранс". Сегодня приняли решение по введению комбинированных проездных билетов Трамвай-Троллейбус-Метро: для студентов - 118 грн, для пассажиров - 235 грн», - пишет Грищев в своем фейсбук.

Читайте также: Из-за отстаивания транспортных тарифов общественникам угрожают

Также депутат добавил, что подобные проездные билеты рассчитаны на тех жителей, «кто ездит не только на работу, а для кого электротранспорт является основным средством передвижения.

«Тариф на электротранспорт далек от экономически обоснованного. Городской совет дотирует ежегодно электротранспорт из-за его планово убыточной деятельности, что в свою очередь ограничивает развитие», - добавил депутат.

Читайте также: Міськрада оприлюднила повний список маршруток з новими тарифами

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Петр Днепровский
17.03.2015
1. Ставлю под сомнение новые тарифы на проезд в маршрутках. Скажите, пожалуйста, какая зарплата водителя маршрутки заложена в новый тариф. 2. Основным перевозчиком в городе миллионнике должен быть муниципальный транспорт, а маршрутки дополнительный вид. Объясните, уважаемый Дмитрий, почему горсовет беспокоится доходами, условно говоря 1000 водителей маршруток и совершенно не беспокоится расходами остальных 999000 жителей?
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю