Из-за подорожания проезда люди пересели на метро и электротранспорт, - Грищев

17.03.2015 13:48

В Днепропетровске из-за подорожания проезда люди массово пересаживаются на метро и электротранспорт.

Об этом завил депутат Днепропетровского горсовета, заместитель главы постоянной комиссии городского совета по вопросам транспорта, дорожного хозяйства и связи Дмитрий Грищев, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Первые результаты подорожания тарифов в маршрутном транспорте. Я предупреждал об этом перевозчиков.  Пассажиропоток в городском электротранспорте и метрополитене вырос на 20-25%.

Приоритет городского совета - развитие коммунального электротранспорта.  Жителям города нужны новые троллейбусы и трамваи. Для этого электротранспорт должен быть рентабельным. Хотя бы самоокупаемым, но не убыточным.

Начата работа по оптимизации расходных статей бюджета КП "Горелектротранс". Сегодня приняли решение по введению комбинированных проездных билетов Трамвай-Троллейбус-Метро: для студентов - 118 грн, для пассажиров - 235 грн», - пишет Грищев в своем фейсбук.

Читайте также: Из-за отстаивания транспортных тарифов общественникам угрожают

Также депутат добавил, что подобные проездные билеты рассчитаны на тех жителей, «кто ездит не только на работу, а для кого электротранспорт является основным средством передвижения.

«Тариф на электротранспорт далек от экономически обоснованного. Городской совет дотирует ежегодно электротранспорт из-за его планово убыточной деятельности, что в свою очередь ограничивает развитие», - добавил депутат.

Читайте также: Міськрада оприлюднила повний список маршруток з новими тарифами

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Петр Днепровский
17.03.2015
1. Ставлю под сомнение новые тарифы на проезд в маршрутках. Скажите, пожалуйста, какая зарплата водителя маршрутки заложена в новый тариф. 2. Основным перевозчиком в городе миллионнике должен быть муниципальный транспорт, а маршрутки дополнительный вид. Объясните, уважаемый Дмитрий, почему горсовет беспокоится доходами, условно говоря 1000 водителей маршруток и совершенно не беспокоится расходами остальных 999000 жителей?
Последние записи в блогах

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее

У січні 2019 року Державна фіскальна служба України відшкодувала платникам рекордну суму податку на додану вартість – 19,7 млрд грн.

Порівняно з відповідним періодом минулого року сума відшкодування зросла на 64%, або на 7,7 млрд грн. У січні 2018 року платникам було відшкодовано 12 млрд грн. Загалом за 2018 рік платникам відшкодовано 131,7 млрд грн.

Сума відшкодованого ПДВ на рахунки платників у січні 2019 року на 8,7 млрд грн, або у 1,8 раза більше середньомісячного відшкодування у 2018 році. Сума середньомісячного відшкодування ПДВ у минулому році становила 11 млрд грн.

Також суттєво зросли задекларовані суми ПДВ до сплати. Так, у січні 2019 року (декларації за грудень 2018 року) задекларовано 22,9 млрд грн ПДВ до сплати. Це на 1,6 млрд грн, або на 7,5% більше відповідного показника січня 2018 року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат