Из-за отстаивания транспортных тарифов общественникам угрожают

13.03.2015 15:30

«В среду, 11 марта, после принятия уже ставшего знаменитым решения об открытом доступе к информации на сайте горсовета прямо в помещении городского совета нашим активистам начал угрожать физической расправой Дмитрий Смолянский и его подельники. Аргументация такой агрессии весьма туманна...

Сегодня неожиданно для всех, без кворума и официального уведомления состоялось заседание комиссии по транспорту. Мы позвонили в комиссию, и очень удивились, когда трубку взял все тот же г-н Смолянский и сообщил, что они (Общественная организация "Народная Армия") инициировали это заседание», - пишут участник общественной организации «Громадский контроль» на своей странице в фейсбук.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Наши активисты в срочном порядке помчались в горсовет, чтобы не допустить незаконных решений по транспорту, но было уже поздно.

Во-первых, в коридоре 7-го этажа уже ждал г-н Смолянский, который, не выбирая выражений, продолжил угрожать, рассказывая, что “все про нас знает” и что мы “берем деньги за то, чтобы перевозчики могли установить максимальный тариф” и вообще скоро мы все будем “копать окопы в Песках”.

Во-вторых, несмотря на отсутствие кворума, это сборище поспешно назвали “рабочей группой”, которая уже успела принять “рекомендацию” департаменту транспорта о повышении тарифов на проезд до максимума.

Читайте также: Как директор «Жилсервис-2» пытается сорвать заседание депутатской комиссии (ВИДЕО)

К примеру, на маршрутах 34 и 155 рабочая группа “рекомендует” установить тариф 5,5 грн., хотя по нашим расчетам он не может превышать даже 4 грн.

Сравнение наших расчетов и расчетов перевозчиков: 

по маршруту №34 (наш расчет - цена 3.52 грн.)https://drive.google.com/…/0BxmCGEtEqFSmS2pZVVpsckxaN…/view… 

по маршруту №155 (наш расчет - цена 3.08 грн.) https://drive.google.com/…/0BxmCGEtEqFSmV3Ewak0wbnQxe…/view… 

Наши замеры пассажиропотока по маршруту №34https://drive.google.com/…/0BxmCGEtEqFSmRHBMWUZKVnRre…/view… 

Наши замеры пассажиропотока по маршруту №155 https://drive.google.com/…/0BxmCGEtEqFSmM0lSRHFCYXVqT…/view…

Угрозы и обвинения от таких “общественников” выглядят вдвойне смешно, особенно когда под их надзором некая “рабочая группа” в отсутствие главы комиссии и его заместителя принимает какие-то мутные “рекомендации”, которые взвинчивают стоимость проезда до предела, а обвиняют в этом нас», - говорится в сообщении активистов ГК.

Читайте также: Громадська рада просить не перетворювати свою діяльність у міськраді на цирк

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Громадський контроль Дніпра"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю