Иван Ступак возвращается в политику

28.04.2015 12:00

Бывший народный депутат Украины, экс-председатель Днепропетровской городской организации Партии регионов, глава общественной организации "Правозащитный союз Закон и честь" Иван Ступак возвращается в политику.

Об этом сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Не так давно он был назначен председателем Днепропетровской областной организации партии "Социалисты". Всеукраинским главой политической силы является бывший министр МВД Василий Цушко.

В ближайшее время, как сообщил нашему изданию источник в партии, должна пройти конференция, на которой будут определены ближайшие задачи в регионе.

Ожидается, что партия примет активное участие в Днепропетровске на местных выборах, которые состоятся осенью этого года.

Как это повлияет на рейтинг:
Председатель Днепропетровской областной организации партии "Социалисты", народный депутат ВРУ 7 созыва, экс-председатель Днепропетровской городской организации Партии регионов
Подробнее
Комментарии
Социалисты
05.08.2015
А чем хреново раньше было?? воровали,все жили,доллар 8, войны небыло. А сейчас.... хунта и война. а народ обнищал. рабами стал. ЗА СОЦИАЛИСТОВ!!!!!!!!!!!!!!!!
Днепр
20.07.2015
Только за Ступака И.И. буду голосовать и за его команду!!!! Бандитов Коломойского в тюрьмы!!!!!!!!
Укроп
28.04.2015
От Рыги Ступаковские достали!
Регина
28.04.2015
Партия регионов возвращается.Это жесть.Сначала всучили нам губернатора ни рыба ни мясо,теперь эта шушера сползается.
выборы, выборы
28.04.2015
жах! про цушко уже забыли.
Вилкул
28.04.2015
Радость то какая. Что ни день, сплошной позитив!
аТО
28.04.2015
НЕ ДОБИЛИ.ЖАЛЬ.
Відьмак
28.04.2015
о как) ненаворовал вместе с романенком, фонтаном и прочими "добродеятелями" ?)) решил вернуться докрасть ?) мало, рожа Ступаковская... нам на всех Иванов так везёт в Днепре ?(
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат