Громадські організації виступили проти тиску з боку СБУ на команду Дніпропетровської ОДА

23.03.2015 17:56

Громадські організації Дніпропетровщини виступили проти тиску з боку СБУ на команду Дніпропетровської ОДА.

Відповідну заву підготували ряд громадських організації Дніпропетровщини, пише видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

«СБУ звинуватило людей, які змогли забезпечити спокій в регіоні, у співпраці з контрабандистами. Такі дії лише загострюють ситуацію, провокують масові невдоволення серед населення по відношенню до спецслужб. Адже останні навпаки повинні відстоювати спокій, а не займатися популізмом та безпідставними обвинуваченнями. У ситуації, коли ворог безжально наступає на наш суверенітет, і влада, і громада, і спецслужби повинні об’єднатися навколо миру. Пан Наливайченко навпаки ж дестабілізує ситуацію. Нехай хоч на хвилину уявить, що було б з Дніпропетровщиною, якщо б команда Коломойського зараз не була при владі. Такої єдності область не відчувала вже давно. Порушувати її та налаштовувати проти нинішньої обласної влади людей – це справжня зрада. Керувати СБУ має професійна людина. Усі його дії та заяви мають бути обґрунтовані та виважені. Чого ми не можемо сказати про пана Наливайченка.

Читайте також: Нардеп Денисенко инициирует отставку Наливайченко

Зруйнувати те, що вдалося зберегти в регіоні, дуже просто. Набагато важче відновити, тим більше якщо мова йде про спокій людей та про їх впевненість у майбутньому.

Люди обурені таким ставленням до Дніпропетровщини. Це вдячність за роботу та патріотизм керівництву ОДА? Невже мало смертей наших героїв, які захищають рідну землю?

Громадськість вимагає зупинити цькування керівників нашого регіону!», - йдеться у заяві.

ГО «Майдан Січеслав»:

-         М. Павлоград – Юрій Марченко,

-         М.Нікополь- Віктор Кугаєнко,

-         М. Кривий Ріг – Михайло Коломис

-         Дніпродзержинськ – Маргарита Штефан

-         Сел. Широке – Юрій Гибалюк

ГР «Слава України» - Іван Шулик

Молодіжний «Майдан Січеслав» - Абисов Андрій

Штаб координаційних дій ГО – Артур Гельмутдінов

ГР «Спільна справа» - Вероніка Комісар

«Єдність народу» - Михайло Коломис

ГО «Слов’яни» - Віктор Романенко

ГО «Народна армія» - Дмитро Смолянський

ГО «М айдан» Юрій Сусаров

ГО «Українська цивілізація» Микола Заремба

ГО «Чесна країна» Олександр Вітковський

Читайте також: Нардеп Купрій виходить з коаліції

Комментарии
Иван
24.03.2015
Ивановские ткачихи выразили своё решительное НЕТ травле руководителей нашего региона, которые ежесекундно думают об Украине по вечерам в ресторане "Менделеев" на Ворошилова. Там же за стопачкой виски и решался судьбоносный для нашего региона вопрос "что делать с местными идиотами-патриотами" и таки надумали дать им поиграться в оборону края (от мнимого врага )на блокпостах.
вадик
24.03.2015
а подписались семейство Романенко - скрынька и ко.... СМЕШНО!!!
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю