Громадські організації виступили проти тиску з боку СБУ на команду Дніпропетровської ОДА

23.03.2015 17:56

Громадські організації Дніпропетровщини виступили проти тиску з боку СБУ на команду Дніпропетровської ОДА.

Відповідну заву підготували ряд громадських організації Дніпропетровщини, пише видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

«СБУ звинуватило людей, які змогли забезпечити спокій в регіоні, у співпраці з контрабандистами. Такі дії лише загострюють ситуацію, провокують масові невдоволення серед населення по відношенню до спецслужб. Адже останні навпаки повинні відстоювати спокій, а не займатися популізмом та безпідставними обвинуваченнями. У ситуації, коли ворог безжально наступає на наш суверенітет, і влада, і громада, і спецслужби повинні об’єднатися навколо миру. Пан Наливайченко навпаки ж дестабілізує ситуацію. Нехай хоч на хвилину уявить, що було б з Дніпропетровщиною, якщо б команда Коломойського зараз не була при владі. Такої єдності область не відчувала вже давно. Порушувати її та налаштовувати проти нинішньої обласної влади людей – це справжня зрада. Керувати СБУ має професійна людина. Усі його дії та заяви мають бути обґрунтовані та виважені. Чого ми не можемо сказати про пана Наливайченка.

Читайте також: Нардеп Денисенко инициирует отставку Наливайченко

Зруйнувати те, що вдалося зберегти в регіоні, дуже просто. Набагато важче відновити, тим більше якщо мова йде про спокій людей та про їх впевненість у майбутньому.

Люди обурені таким ставленням до Дніпропетровщини. Це вдячність за роботу та патріотизм керівництву ОДА? Невже мало смертей наших героїв, які захищають рідну землю?

Громадськість вимагає зупинити цькування керівників нашого регіону!», - йдеться у заяві.

ГО «Майдан Січеслав»:

-         М. Павлоград – Юрій Марченко,

-         М.Нікополь- Віктор Кугаєнко,

-         М. Кривий Ріг – Михайло Коломис

-         Дніпродзержинськ – Маргарита Штефан

-         Сел. Широке – Юрій Гибалюк

ГР «Слава України» - Іван Шулик

Молодіжний «Майдан Січеслав» - Абисов Андрій

Штаб координаційних дій ГО – Артур Гельмутдінов

ГР «Спільна справа» - Вероніка Комісар

«Єдність народу» - Михайло Коломис

ГО «Слов’яни» - Віктор Романенко

ГО «Народна армія» - Дмитро Смолянський

ГО «М айдан» Юрій Сусаров

ГО «Українська цивілізація» Микола Заремба

ГО «Чесна країна» Олександр Вітковський

Читайте також: Нардеп Купрій виходить з коаліції

Комментарии
Иван
24.03.2015
Ивановские ткачихи выразили своё решительное НЕТ травле руководителей нашего региона, которые ежесекундно думают об Украине по вечерам в ресторане "Менделеев" на Ворошилова. Там же за стопачкой виски и решался судьбоносный для нашего региона вопрос "что делать с местными идиотами-патриотами" и таки надумали дать им поиграться в оборону края (от мнимого врага )на блокпостах.
вадик
24.03.2015
а подписались семейство Романенко - скрынька и ко.... СМЕШНО!!!
Последние записи в блогах

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом прокуратури області припинили роботу міжрегіонального конвертаційного центру, через який було проконвертовано понад 1 млрд грн.

У рамках розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 205, ч. 2 ст. 209 КК України було встановлено групу осіб, які надавали послуги підприємствам реального сектору економіки, підприємствам державної та комунальної форми власності Київської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської областей та м. Києва з формування штучного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Зокрема, встановлено, що учасниками злочинної групи здійснено реєстрацію та придбання низки підконтрольних підприємств, на рахунки яких «клієнти» «конверту» перераховували грошові кошти за нібито придбані ТМЦ (товари та послуги).

Отриману такими шляхами готівку фігуранти передавали замовникам незаконних послуг, за винятком «винагороди» у розмірі 10-13% від суми конвертації.

Таким чином протягом 2018-2019 років через рахунки компаній, які входили до складу конвертцентру, було проконвертовано понад 1 млрд. грн.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісних приміщеннях, за місцями проживання фігурантів та їх транспортних засобах з незаконного обігу вилучено 567 тис. гривень готівкою, 53 печатки, 2 електронних ключа, 13 одиниць комп’ютерної техніки, 30 мобільних телефонів, 31 банківську картку, 15 електронних носіїв інформації, фінансово-бухгалтерську документацію, чорнові записи та травматичний пістолет 9 мм марки „SHMEISSER PSH 790” без дозвільних документів та 13 набоїв до нього.

Окрім того, накладено арешт на 3,4 млн грн ліміту суми ПДВ на рахунках компаній-фігурантів в СЕА ПДВ.

Слідство триває.

 

Подробнее

Доходи місцевих бюджетів Дніпропетровської області за січень – квітень 2019 року склали 9 млрд 437,7 млн грн, що на 2 млрд 145 млн грн більше аналогічного періоду 2018 року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Більше половини надходжень у місцеві скарбниці Дніпропетровського регіону забезпечує податок на доходи фізичних осіб, його сума склала 5 млрд 223,3 млн грн, що перевищує минулорічні показники майже на 1 млрд 18,5 млн гривень.

Наступною за рівнем надходжень є плата за землю. Її власники та землекористувачі сплатили протягом 2019 року майже 1 млрд 601,1 млн грн,  що на 402,1 млн грн більше аналогічного періоду минулого року.

Замикає трійку лідерів єдиний податок. Впродовж чотирьох місяців 2019 року спрощенці області сплатили 923,8 млн грн, що на 171,6 млн грн більше рівня 2018 року.

Подробнее

Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області з початку 2019 року забезпечено надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) на рівні 5 млрд 24,8 млн гривень. Цьогорічний показник перевищує минулорічну суму сплати єдиного внеску за аналогічний період на 887,1 млн грн або на 21,0 %. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Протягом квітня 2019 року фактичні надходження єдиного внеску склали 1 млрд 381,3 млн грн, що на 235,3 млн грн більше квітня 2018 року.

 «Варто відзначити, що такий ріст – результат комплексу заходів, що втілюються представниками усіх гілок влади та контролюючими органами у напрямку легалізації праці. Спілкуючись з працедавцями - порушниками, фахівці ДФС  вважають, що норми закону у сфері оплати праці мають  винятковий пріоритет. Тож, легальний ринок праці – це стабільні надходження до бюджетів та гарантоване соціальне і пенсійне забезпечення», - зазначила Оксана Томчук.

 

Подробнее

У січні-квітні 2019 року підрозділами аудиту було проведено 1,6 тис. планових перевірок платників податків, 4,3 тис.  позапланових перевірок та 1,1 тис. зустрічних звірок.

Зокрема, проведено 66 перевірок фінансових установ з відокремленими підрозділами, за результатами яких донараховано 214,6 млн гривень.

За результатами контролю за дотриманням вимог валютного законодавства донараховано пені за порушення термінів розрахунків у сфері ЗЕД на загальну суму 206,3  млн грн, а також податку на прибуток з іноземних юридичних осіб  на загальну суму  191,5 млн гривень.

На виконання ухвал суду (у т.ч. отриманих у минулому році) проведено 24 документальні перевірки, донараховано грошових зобов’язань на суму 95,7 млн грн. Крім того, на виконання інших доручень правоохоронних органів, які надаються під час розслідування кримінальних проваджень, проведено 297 документальних перевірок та донараховано 174,3 млн гривень.

 Проведено 300 документальних перевірок дотримання законодавства України з питань державної митної справи, донараховано 292,9 млн грн грошових зобов’язань. 

У цілому за результатами контрольно-перевірочної роботи донараховано до бюджету 15,4 млрд грн, з яких узгоджено 5,3 млрд грн (у т.ч. основного платежу з податку на прибуток – 1 295,4 млн грн, ПДВ – 1 775,2 млн гривень).

Реальний вклад підрозділів аудиту по забезпеченню надходжень до бюджету склав 3 456 млн грн (забезпечено надходжень грошовими коштами на 1 132 млн грн, зменшено від’ємне значення об’єкта оподаткування податком на прибуток на  10 678 млн грн, що упередило несплату податку у майбутньому на 1 922 млн грн, зменшено залишки від’ємного значення ПДВ, який після бюджетного відшкодування включається до складу податкового кредиту наступного періоду на 402 млн гривень).

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет