Громада Новомосковська просить губернатора звільнити "регіоналів"

26.05.2015 09:30

Відкритий лист

голові Дніпропетровської обласної державної адміністрації

Резніченку В.М.

від громади Новомосковського району

 

Шановний  Валентине Михайловичу!

 

Звернутися до Вас відкрито спонукала ситуація, яка склалась у Новомосковському районі.

Ми не можемо стояти осторонь и дивитися, як до влади в районі йдуть регіонали. Так, на цей час, повноваження голови Новомосковської районної державної адміністраціє покладено на першого заступника голови Чечеленко Олександра Юрійовича. Вважаємо за необхідне довести до Вас відомості про діяльність вказаного посадовця та інших представників.

До своєї діяльності у Новомосковській райдержадміністрації Чечеленко О.Ю. неодноразово був організатором та координатором рейдерських захоплень сільгосппідприємств та їх земель. Рейдерські атаки під керівництвом вказаного діяча були спрямовані на захоплення, як сільськогосподарських підприємств району та їх земель, так і на захоплення сільськогосподарської продукції, що належала виробникам.

З вересня 2013 року Чечеленко О.Ю. очолює Новомосковську районну організацію ПАРТІЇ РЕГІОНІВ.

З січня 2014 року Чечеленко О.Ю. займався розміщенням та організацією проживання найманців «тітушок» на території Новомосковського району, зокрема на базі відпочинку «Прем'єр» та інших підприємствах. Ці найманці в подальшому брали активну участь у боротьбі проти вільного волевиявлення громадян, у так званих «антимайданах» як у м. Києві так і біля Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Крім того, зараз Чечеленко О.Ю. прийняв на роботу свою «однопартійку» Тихонову Н.О. на посаду радника голови Новомосковської райдержадміністрації з подальшим прийняттям на посаду керівника апарата та це її четверта спроба повернутися до райдержадміністрації з 2011 року.

У 2011 році ПАРТІЯ РЕГІОНІВ виявила високу довіру особі, що довела свою відданість, колишньому заступникові Новомосковської міської ради Тихоновой Н.О., призначивши її заступником голови з соціальних питань Новомосковської райдержадміністрації.

На той час, голова Новомосковської райдержадміністрації Міронов Олег Анатолійович, не міг навіть і припустити, що Тихонова Н.О. підставити його так само, як і свого часу мера міста Новомосковська  Літвіщенко Віктора Івановича.

На протязі її роботи  на посаді заступника голови Новомосковської райдержадміністрації з соціальних питань неодноразово у ЗМІ не тільки району, області, а і всієї України, висвітлювалися  шокуючі повідомлення про події в Новомосковському районі. які не вписувалися ні в які рамки.

І тільки після звернення і втручання прокуратури області, за не виконання своїх посадових обов'язків, Тихонова Н.О. була звільнена  з посади заступника голови з соціальних питань Новомосковської райдержадміністрації.

У питанні о її знятті з посади  не було партійної складової, політичних соратників або опонентів. Люди, які недбало відносяться до дітей, не можуть називатися партійними соратниками і це члени ПР прекрасно розуміли.

Незабаром, своєю посадою поплатився і сам Миронов О.А. Причиною стала все та ж соціальна сфера, яку курирувала Тихонова Н.О.

З призначенням С. Горошко головою Новомосковської районної державної адміністрації Дніпропетровської області, який в період роботи Тихоновой Н.А. був керівником апарату і її однопартійцем, вона знову повернулася в Новомосковську райдержадміністрацію, та із зрозумілих причин, вже на посаду керівника апарату, але їй неофіційно поставили в обов'язки все ту ж соціальну сферу, якою вона так вміло керувала. А може є інші причини? Судячи з її трудової діяльності, вона вміло може підставляти своїх керівників на прохання своїх покровителів з ПАРТІЇ РЕГІОНІВ.

Ми знаємо, що одним з кандидатів на посаду голови Новомосковського району є всім відомий Селихов Павло Іванович, якій багато років брав участь у виборчому процесі та входив до складучленів окружної виборчої комісії по округу №38 (секретар, голова). Ця людина багато років вміло сфальсифікувала вибори порушуючи норми Законів України. Та і останні вибори 2014 року показали, як вміло Селихов П.І. вміє рахувати. Неодноразово різними ЗМІ нашої країни і кандидатами у депутати Верховної Ради, заявлялося про те, що вибори по округу № 38 були не чесні і сфальсифіковані.

Відносно Павла Івановича Селіхова, було порушено кримінальну справу, в якій він фігурує як основний лиходій. Правоохоронні органи обіцяють, справу передати до суду на розгляд.

І не дивлячись на усі свої діяння, ця команда знову "рветься у бій" та має дивлячись з усього підтримку Дніпропетровської облдержадміністрації.

Всі ці люди, Чечеленко О.Ю., Тихонова Н.О. та багато інших працювали за часів влади Януковича В.Ф. та підлягають люстрації. Так же, як за часів Януковича В.Ф., вони почали використовувати ті ж самі методи впливу та психологічного тиску на керівників підприємств і громаду району, залякування, погроз, звільнення працівників Новомосковської райдержадміністрації. І це реалії нашого часу. Тим паче, що у Тихонової Н.О. є родинні зв’язки у прокуратурі Новомосковського району, там працює її син. Чечеленко О.Ю. за часи своєї праці у міліції має багатий досвіт та  вміло може «состряпать дельце».

Мабуть вважають, що вони досі є містечковими царьками, володарями доль людських та забули, що їх минуле вже давно кануло в літо. Або ні, шановний Валентине Михайловичу!

Ми не дозволимо, щоб районом керували люди, які під час революційних подій Майдану активно вживали заходів щодо придушення масових виступів населення району, активно боролися проти активістів, що прагнули повалення злочинного режиму В. Януковича. Ми недопустимо їх реваншу.

Сьогодні громада Новомосковського району, не може спокійно дивитися на крах наших надій на краще майбутнє України, які кров´ю і потом були виборені на Майдані.

Майдан змінив свідомість людей. Більше того, на сторожі совісті кожного українця, долею випадку, поставив хлопців з Небесної Сотні. Вони віддали життя за те, щоб ми отримали шанс жити в іншій країні. То не вже, шановний Валентине Михайловичу, їхня жертва була марною?!

Наші хлопці прямо з Майдану пішли захищати Батьківщину та гинуть відстоюючи наші завоювання та за мрії жити краще, а матері ридають над трунами своїх загиблих дітей. Хіба ми маємо право, шановний Валентине Михайловичу, зраджувати. Не такої долі ми прагнули. Навпаки, всі сподіваються, що кращі сини Вітчизни гинуть не даремно.

На нашу думку, революція гідності не повинна сприйматися народом, простим перерозподілом влади, зміною одних прізвищ на інші, бо в такий спосіб державу не зміниш. Влада повинна зрештою зрозуміти, що вона – тільки виконавець, слуга народу, а не господар, і за свої діяння має відповідати перед українцями. Відродження ж української держави має ґрунтуватися на засадах самостійної державної політики в усіх сферах та сприяти розвитку України, як нації, котра на Майдані довела свою єдність.

Виходячи з вищенаведеного ВИМАГАЄМО:

  1. Звільнити Чечеленко О.Ю з займаної посади відповідно до Закону України «Про очищення влади»
  2. Не допустити призначення Тихонової Н.О., як таку, що працювала з 2011 по 2014 роки на посадах заступника голови, керівника апарату Новомосковської райдержадміністрації відповідно до Закону України «Про очищення влади»
  3. Не допустити призначення Селіхова П.І. на посаді голови Новомосковської райдержадміністрації та інших з команди Партії Регіонів.

З повагою

Громада Новомосковського району.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Вано
27.05.2015
Подписи и печати в статье фейковые, люди что указаны там, этих подписей не ставили.
лола
26.05.2015
Вот молодцы, как бы Днепропетровску такое замутить
Местный
26.05.2015
Хех.... У "РЫгионала просят убрать Рыгионала, продал дядя Петя Днепр.
Макс
26.05.2015
За кресло борятся, а народу от этого не холодно не жарко -только жрать нечего!
Последние записи в блогах

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що з         19.04.2020 набирають чинності норми Закону України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» (далі – Закон № 128), відповідно до яких у платників податків виникає право на використання програмних реєстраторів розрахункових операцій   (далі – РРО) – альтернативи традиційним РРО.

Для застосування програмних РРО ДПС надасть безкоштовне рішення, яким можна буде користуватися в частині фіскалізації торговельних операцій, поряд з цим, платники зможуть використовувати програмні РРО, доступні на ринку.

Запис на тестування відбувається на сайті Кабінету Міністрів України за посиланням https://prrosto.kmu.gov.ua/.

Слід зазначити, що дія Закону № 128 не поширюється на:

► «спрощенців» першої групи;

► фізичних осіб, які продають на ринку вживані речі, продукти власного підсобного господарства.

Самозайняті особи – «айтішники», юристи, консультанти, інші самозайнятих осіб, у тому числі і ті, хто працює на третій групі спрощеної системи оподаткування, можуть не використовувати РРО у разі:

● якщо їх клієнти розраховуються з ними виключно у безготівковій формі без застосування платіжних карток і перераховують їм кошти на поточний рахунок банківським переказом;

● якщо клієнт у касі банку вносить готівку для подальшого її зарахування на поточний рахунок продавця.

 

 

 

 

Подробнее

     Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з початку року стартувала кампанія декларування доходів, отриманих фізичними особами – платниками податків протягом 2019 року, яка триватиме до 1 травня 2020 року.

     За місяць деклараційної кампанії громадянами Дніпропетровської області та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, подано 1 344 декларації про майновий стан і доходи за 2019 рік. Про це повідомила начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Вікторія Каліногорська.

     Загальна сума задекларованого у деклараціях оподатковуваного доходу за 2019 рік – 176,9 млн грн, до сплати в бюджет нараховано 5,6 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 2,6 млн грн більше, ніж у 2019 році, та 1,0 млн грн військового збору, що на 0,5 млн грн більше минулого року.

     Доходи у сумі понад 1 мільйон гривень задекларували 13 мешканців Дніпропетровщини. Сума задекларованого ними доходу склала 72,9 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб до сплати складає 1,2 млн грн, сума військового збору до сплати складає 0,13 млн гривень.

Разом з тим, 177 мешканців Дніпропетровщини надали декларацію з метою скористатися правом на податкову знижку, сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету, складає 0,5 млн гривень. Реалізувати своє право на отримання податкової знижки громадяни можуть впродовж всього поточного року.

     Закликаємо громадян не зволікати та вчасно задекларувати свої доходи.

 

 

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що суб’єкти господарювання, які провадять посередницьку діяльність, пов’язану з наданням послуг з оренди нерухомості (рієлтери), зобов’язані надіслати інформацію про укладені за їх посередництвом цивільно-правові договори (угоди) про оренду нерухомості до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації в строки, передбачені для подання податкового розрахунку, за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 13.05.2017 № 497, який зареєстрований у Міністерстві юстиції України 08.06.2017 за № 700/30568.

Норми встановлені п.п. 170.1.6 п. 170.1 ст. 170 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Податковий розрахунок за базовий звітний (податковий) період подається протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (п.п. 49.18.2 п. 49.18 ст. 49 ПКУ).

Крім того, звертаємо увагу, що фізичним особам, які надали у 2019 році посередницькі послуги, пов’язані з наданням послуг з оренди нерухомості і не є суб’єктами підприємницької діяльності, необхідно подати декларацію про майновий стан і доходи (далі – декларація) у разі отримання доходів, з яких під час їх нарахування або виплати не сплачувався податок на доходи фізичних осіб та військовий збір, і при цьому такі доходи не звільнені від оподаткування.

Задекларувати отриманий у минулому році дохід та надати декларацію до податкового органу за місцем своєї реєстрації необхідно не пізніше 30 квітня 2020 року.

У такій декларації необхідно самостійно нарахувати податок на доходи фізичних осіб і військовий збір та у термін не пізніше 31 липня поточного року сплатити їх на відповідні рахунки.

Інформація про реквізити банківських рахунків для сплати нарахованих платежів розміщена на головній сторінці субсайту «Територіальні органи ДПС у Дніпропетровській області» у рубриці «Бюджетні рахунки».

 

Подробнее

     Питання організації роз'яснювальної роботи під час кампанії декларування доходів громадян стали провідними під час проведення зустрічі, що відбулася в приміщенні Павлоградської ДПІ Західно-Донбаського управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області.

     Учасники зустрічі – начальник Павлоградської ДПІ Ольга Радіонова та волонтери – ветерани-пенсіонери податкової служби Західно-Донбаського управління обговорили особливості проведення цьогорічної кампанії декларування, обмінялись думками з приводу нюансів цієї кампанії та визначили шляхи співпраці у доведенні необхідної інформації до громадян.

     Вже стало традицією, що на початку року волонтери добровільно допомагають у пропаганді податкового законодавства та інформують пересічних громадян міста про діяльність податкової служби. Розповсюджуючи тематичну друковану продукцію з питань декларування доходів громадян, волонтери допомагають донести необхідну інформацію до широких верств суспільства.

     “Ми, як ніхто, розуміємо важливість своєчасності сплати податків. Із власного досвіду ми знаємо, що більшість громадян – сумлінні платники. Їм необхідно лише своєчасно нагадати про необхідність декларування доходів та сплати податків, допомогти розібратися у законодавчих нормах. Саме тому ми завжди з готовністю допомагаємо своїм колегам”, - зазначають ветерани.

     Нагадаємо, що з 1 січня 2020 року в Україні стартувала кампанія декларування, котра триватиме до 1 травня 2020 року. Отож, закликаємо виконати громадянський обов'язок – задекларувати свої доходи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю