Горсовет и фининспекция расследует скрытность КП «Жилсервис-2»

03.02.2015 09:12

В прозрачности работы коммунального предприятия «Жилсервис-2» есть положительные сдвиги. Ранее в ответ на информационный запрос местного депутата в КП решили отправить его на свой округ, чтобы там он интересовался работой предприятий. Теперь в горсовете создана комиссия по проведению служебного расследования по "Жилсервис-2", также КП планируют навестить финансовые инспекторы.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Недавно КП "Жилсервис 2" в ответе на мой депутатский запрос (ранее выкладывал) отказалось предоставлять информацию о своей деятельности и отправило меня заниматься своим округом. Пришлось написать и.о. городского головы Романенко М.В. обращение и описать эту ситуацию.

На сегодня оперативно распоряжением №33-р от 02.02.2015 года создана комиссия по проведению служебного расследования по КП "Жилсервис-2".

Кроме этого, пришлось направить обращение начальнику Госфининспекции в Днепропетповской области о включении КП "Жилсервис 2" в план проверок.

Также пришлось написать представителю Уполномоченного Верховной Рады по правам человека о привлечении директора КП "Жилсервис-2" к административной ответственности за непредоставление публичной информации.

Кто скрывает публичную информацию у того возникают проблемы. Честным - скрывать нечего», - написал в своем фейсбук депутат Днепропетровского горсовета Сергей Жуков.

Читайте также: У Дніпропетровську презентують проект "Відкритий бюджет міста"

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю