У Дніпропетровську презентують проект "Відкритий бюджет міста"

02.02.2015 13:26

Громадська рада при міськраді Дніпропетровська запрошує взяти участь у круглому столі, що націлений на більшу відкритість місцевого бюджету.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства взяти участь у круглому столі з питань реалізації проекту "Відкритий бюджет міста Дніпропетровська", спрямованого на покращення доступу громадян до детальної інформації про бюджет міста, поширення обізнаності та втілення якіснного діалогу між владою та мешканцями міста щодо оптимізації виконання бюджету міста.

Круглий стіл відбудеться у вівторок, 3 лютого о 16 годині в Білій залі Дніпропетровської міської ради.

Порядок дений:
1. Презентація проекту: історична довідка, передумови, сучасність-досвід різних країн світу, втілення в Дніпропетровську.
2. Обговорення.
3. Пропозиції», - зазначається у повідомленні.

Вже зараз працює Проект Budget.dp.ua - це суспільний інструмент, за допомогою якого мешканці міста зможуть брати участь в етапах планування бюджету (а також змін у вже затверджений бюджет), через публічне обговорення допомогою коментарів до опублікованих матеріалів бюджету, а також голосування з приводу пропонованого проекту бюджету. Можливість відстежувати виконання бюджету, і висловлювати свою думку в коментарях до матеріалів.

Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що право на податкову соціальну пільгу мають громадяни, які працюють неповний робочий день, та батьки з двома і більше дітьми. 

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю