У Дніпропетровську презентують проект "Відкритий бюджет міста"

02.02.2015 13:26

Громадська рада при міськраді Дніпропетровська запрошує взяти участь у круглому столі, що націлений на більшу відкритість місцевого бюджету.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства взяти участь у круглому столі з питань реалізації проекту "Відкритий бюджет міста Дніпропетровська", спрямованого на покращення доступу громадян до детальної інформації про бюджет міста, поширення обізнаності та втілення якіснного діалогу між владою та мешканцями міста щодо оптимізації виконання бюджету міста.

Круглий стіл відбудеться у вівторок, 3 лютого о 16 годині в Білій залі Дніпропетровської міської ради.

Порядок дений:
1. Презентація проекту: історична довідка, передумови, сучасність-досвід різних країн світу, втілення в Дніпропетровську.
2. Обговорення.
3. Пропозиції», - зазначається у повідомленні.

Вже зараз працює Проект Budget.dp.ua - це суспільний інструмент, за допомогою якого мешканці міста зможуть брати участь в етапах планування бюджету (а також змін у вже затверджений бюджет), через публічне обговорення допомогою коментарів до опублікованих матеріалів бюджету, а також голосування з приводу пропонованого проекту бюджету. Можливість відстежувати виконання бюджету, і висловлювати свою думку в коментарях до матеріалів.

Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет