У Дніпропетровську презентують проект "Відкритий бюджет міста"

02.02.2015 13:26

Громадська рада при міськраді Дніпропетровська запрошує взяти участь у круглому столі, що націлений на більшу відкритість місцевого бюджету.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства взяти участь у круглому столі з питань реалізації проекту "Відкритий бюджет міста Дніпропетровська", спрямованого на покращення доступу громадян до детальної інформації про бюджет міста, поширення обізнаності та втілення якіснного діалогу між владою та мешканцями міста щодо оптимізації виконання бюджету міста.

Круглий стіл відбудеться у вівторок, 3 лютого о 16 годині в Білій залі Дніпропетровської міської ради.

Порядок дений:
1. Презентація проекту: історична довідка, передумови, сучасність-досвід різних країн світу, втілення в Дніпропетровську.
2. Обговорення.
3. Пропозиції», - зазначається у повідомленні.

Вже зараз працює Проект Budget.dp.ua - це суспільний інструмент, за допомогою якого мешканці міста зможуть брати участь в етапах планування бюджету (а також змін у вже затверджений бюджет), через публічне обговорення допомогою коментарів до опублікованих матеріалів бюджету, а також голосування з приводу пропонованого проекту бюджету. Можливість відстежувати виконання бюджету, і висловлювати свою думку в коментарях до матеріалів.

Комментарии
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю