У Дніпропетровську презентують проект "Відкритий бюджет міста"

02.02.2015 13:26

Громадська рада при міськраді Дніпропетровська запрошує взяти участь у круглому столі, що націлений на більшу відкритість місцевого бюджету.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства взяти участь у круглому столі з питань реалізації проекту "Відкритий бюджет міста Дніпропетровська", спрямованого на покращення доступу громадян до детальної інформації про бюджет міста, поширення обізнаності та втілення якіснного діалогу між владою та мешканцями міста щодо оптимізації виконання бюджету міста.

Круглий стіл відбудеться у вівторок, 3 лютого о 16 годині в Білій залі Дніпропетровської міської ради.

Порядок дений:
1. Презентація проекту: історична довідка, передумови, сучасність-досвід різних країн світу, втілення в Дніпропетровську.
2. Обговорення.
3. Пропозиції», - зазначається у повідомленні.

Вже зараз працює Проект Budget.dp.ua - це суспільний інструмент, за допомогою якого мешканці міста зможуть брати участь в етапах планування бюджету (а також змін у вже затверджений бюджет), через публічне обговорення допомогою коментарів до опублікованих матеріалів бюджету, а також голосування з приводу пропонованого проекту бюджету. Можливість відстежувати виконання бюджету, і висловлювати свою думку в коментарях до матеріалів.

Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат