Горсовет Днепропетровска принял обращение о «заложниках» РФ

16.03.2016 13:58

Депутаты Днепропетровского горсовета приняли обращение к руководству государства и иностранных консульских учреждений с просьбой принять меры для освобождения Надежды Савченко и других граждан Украины, которые незаконно удерживаются на территории России и временно оккупированных территориях.

Об этом Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» стало известно на сессии горсовета.

Решение «Об обращении по незаконно удерживаемых Российской Федерацией граждан Украины» поддержали 56 из 57 присутствующих на сессии депутатов.

Читайте также: Вячеслава Мишалова выдвинули кандидатом на пост секретаря горсовета.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю