Городские власти готовят «сюрприз» для должников

21.03.2016 16:42

Заместитель городского головы Михаил Лысенко сообщил, что в горсовете разработали комплексную программу по борьбе со злостными неплательщиками.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровского горсовета.

Михаил Лысенко обратился к абонентам-должникам с просьбой погасить долги и больше их не накапливать. «Уже с мая-июня мы готовим масштабный сюрприз для злостных неплательщиков, которые имеют большие долги. Если, например, должник живет в 3-комнатной квартире в центре, то советуем ему присматривать 1-комнатную на отдаленных жилых массивах. У нас работает комплексная масштабная программа, набрали штат квалифицированных юристов», - сказал он.

На сегодняшний день задолженность населения перед «Днепроводоканалом» составляет 176 млн. грн.

Читайте также: Зам Филатова показал «животное», разворовывавшее лифты (ВИДЕО).

Как это повлияет на рейтинг:
Заместитель городского головы Днепра, депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Оксана
23.03.2016
Михаил! А когда в последний раз Вы проверяли качество предоставляемых услуг, и воды в кранах? И, пожалуйста, опубликуйте, на основании чего сформированы тарифы?
Станислав
22.03.2016
Миша! Советывать ты можешь сколько угодно, но ЗУ " О жил/ком .услугах" еще никто не отменял, а с вашими "квалифицированными" юристами, особенно в КП "Водоканал",я уже много раз встречался. Профессионализма у них - ноль, свои дипломы, похоже, за сало купили.
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю