Зам Филатова показал «животное», разворовывавшее лифты (ВИДЕО)

12.03.2016 09:36

Заместитель городского головы Днепропетровска Михаил Лысенко заявил о задержании человека, которого подозревают в разворовывании лифтов в Ленинском районе.

Этой новостью он поделился на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«На территории моего округа (ж/м Красный Камень) бдительными и весьма благопристойными жителями Новокайдакского района города Днепропетровска, в момент совершения преступления, было задержано ничтожество, имевшее неосторожность покусится на имущество громады.

В ходе задержания к подозреваемому со стороны неустановленных лиц были применены приемы рукопашного боя, а также разъяснительного и воспитательного характера», - пишет он.

Михаил Лысенко выразил благодарность сотрудникам полиции Днепропетровска и их руководителю Володимир Богоносу за прибытие экипажа через полторы минуты после звонка на службу 102.

Читайте также: У мэра Днепропетровска будет 6 заместителей.

Как это повлияет на рейтинг:
Заместитель городского головы Днепра, депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Я
12.03.2016
Вот это правильно! Когда таких уродов начнут битьна каждом шагу за подобные деяния, так у других пропадет охота к халяве. Ибо всему причина - пролетарская БЕЗНАКАЗАННОСТЬ, и корни этого - 1917 год и коммуняки.
Сергей
12.03.2016
Первый раз плюсую Лысенко
0
12.03.2016
тварь на кол
Гость
12.03.2016
уроды...ради небольшого заработка готовы целые дома оставлять без лифтов...
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю