Глава облсовета Пригунов затягивает решение по петициям

01.09.2017 10:45

Глава Днепропетровского областного совета Глеб Пригунов искусственно затягивает выполнение решения по петициям.

Об этом заявил на своей странице в Фейсбук глава общественной организации "ГромКонтроль" Денис Селин, сообщает Интернет-издание "Днепр. Главное".

"Все познается в сравнении.

Решил показать один из моментов различного подхода чиновников

Распоряжение по петициям в областном совете подписано 24.03.2017. http://bit.ly/2enF6sf До сих пор не реализовано. Прошло больше 5 месяцев.

Сравниваем с другим случаем. 30.08 сессия Покрова принимает решение по петициям http://bit.ly/2eJtDDZ и за сутки происходит реализация на http://e-dem.in.ua/

При этом в облсовете я ходил на различные совещания, мне рассказывали как в поте лица они прорабатывают различные варианты и выбирают лучший. Но для многих чиновников лучший вариант это заболтать вопрос и ничего не сделать. Как следствие петиции в облсовете так и не запущены.

P.S. Поздравляю главу облсовета Глеба Прыгунова, он один из лучших последователей Брежневе. 
P.S.2 Где-то можно сделать за 1 день, а где-то на тоже самое не хватает и 5 месяцев"

Как это повлияет на рейтинг:
Председатель Днепропетровского областного совета, депутат облсовета 6 - 7 созывов, председатель Днепропетровской областной организации партии "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Глава общественной организации "ГромКонтроль"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось