Гімном Дніпра пропонують зробити козацький марш

13.06.2018 10:00

На думку голови Дніпровського міського об‘єднання всеукраїнського товариства «Просвіта» Єгора Гуськова, пісню ворога українців Кобзона треба викреслити з публічного простору міста, натомість, гімном Дніпра міг би стати один з козацьких маршів. Про це він розповів в ексклюзивному коментарі Інтернет-виданню «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ».

«Навіть мелодія, яка й досі лунає на вокзалі, не повинна нагадувати про цей російський музичний твір. Не маю нічого проти існування окремих для кожного міста славнів в Україні. Але мені невідомі не тільки мотиви чи слова славнів таких міст, як Лондон, Берлін чи Париж, але і факт їх існування. Тому я не засмучусь, а тільки зрадію, якщо в будівлі міської ради знищать стенд зі словами кобзонської пісні як останній речовий доказ її існування, і на цьому все завершиться", - наголосив він.

Читайте також: Нардеп Рыбалка признался, что берет деньги у новой тещи

Те, що це пісня російською мовою, вже є достатньою підставою для того, щоб унеможливити її використання в контексті місцевого самоврядування. Новим славнем нашого міста міг би бути один з історичних похідних козацьких маршів, запропонував Єгор Гуськов.

Комментарии
Последние записи в блогах

У п'ятницю, 22 червня, відбулася чергова сесія Дніпропетровської обласної ради. Перед 13-й сесією депутати РПЛ взяли участь в засідання фракції Дніпропетровської облради від Радикальної партії

Подробнее

Кричущий випадок, який стався в ніч на 13 червня поточного року в одному з дворів по пр. П. Орлика, де мешкає лідер ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Віктор Романенко з родиною.

Подробнее

В Дніпропетровській області «Укртрансбезпека» просто спить...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы запрет на продажу алкоголя ночью?
Полностью поддерживаю
Не поддерживаю
Не определился