ГСЧС: Опасности от утечки азотной кислоты на Днепропетровщине нет

08.08.2018 10:45

В Государственной службе по чрезвычайным ситуациям в Днепропетровской области заявили, что ликвидировали последствия утечки 4 тонн азотной кислоты из автоцистерны на трассе Днепр-Кобеляки-Решетиловка Р-52. Об этом в Facebook сообщил начальник областного ведомства Андрей Кульбач, пишет "Украинская правда".

По его словам, место разлива азотной кислоты было засыпано каустической содой и известью (1,5 т) на площади 30 кв.м. Кроме того, спасатели пролили водой места разлива для ускорения реакции азотной кислоты с каустической содой и известью.

Он добавил, что охрану места происшествия и транспортного средства обеспечивает патрульная полиция.

"Госпродпотребслужбой проведены замеры концентраций паров азотной кислоты в зоне аварии. Отобраны почва и посевы для проведения анализов, по результатам которых будет определена пригодность к использованию", - рассказал Кульбач.

Представитель ГСЧС отметил, что по результатам замеров концентрация опасных веществ в пределах населенных пунктов не превышает нормы.

Вместе с тем в полиции Днепропетровской области сообщили, что по факту утечки азотной кислоты было возбуждено уголовное дело по ч. 1 ст. 267 (нарушение правил обращения с взрывчатыми, легковоспламеняющимися и едкими веществами или радиоактивными материалами), в ходе расследования которого будут установлены причины утечки химического вещества и лица, которые могут быть причастны к этому.

Как сообщалось, 7 августа с автоцистерны на трассе Днепр-Кобеляки-Решетиловка Р-52 за пределами населенного пункта села Ивановка вытекло почти 4 тонны азотной кислоты. Автоцистерна перевозила азотную кислоту в количестве 24 тонн. Утечка произошла в первом отсеке цистерны, где находилось 8 тонн азотной кислоты.

Комментарии
Последние записи в блогах

Коли ми всередині нашої країни лаємо Петра Порошенка, це логічно), і навіть корисно :) Але коли наш Президент виступає на міжнародних заходах, представляючи нашу країну і захищаючи інтереси Держави, це зовсім інша справа. І тут вже не має значення, яке у нього прізвище, як і не має значення вся наша критика у його бік, яка лунає у межах України. Тому ми всі маємо стоячи аплодувати його сьогоднійшній промові, яка повністю відповідає вимогам та почуттям всіх українців!

Подробнее

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат