Громадські організації Дніпропетровщини та Львівщини обговорили співпрацю з владою

17.12.2014 13:30

Сьогодні, 17 грудня, у Львові відбувся круглий стіл «Партнерство громадськості і влади» за участю представників Дніпропетровської та Львівської областей, пише видання «Вголос».

На думку керівника програми правової підтримки ГО «Центр громадської адвокатури» Тетяни Яцків, представники неурядових організацій у часи, коли в країні нестабільна ситуація, мусять цивілізовано працювати з органами державної влади.

«Критика і постійний моніторинг влади – наша головна «зброя». Натомість ми не мусимо вдаватися до пошуку міжособистих стосунків. Завдання полягає у допомозі органам виконавчої влади в пошуку правильних рішень», – пояснила фахівець.

Своєю чергою, представники дніпропетровської делегації зазначили, що співпраця між громадськістю та владою дає можливість дієвіше оцінити наявні проблеми в регіонах.

«Органи виконавчої влади, як і представники громадськості, мають свої сильні та слабкі сторони. Через це важливо не пригнічувати одне одного, а допомагати знаходити привильні орієнтири в спільній роботі», – наголосила голова Дніпропетровського центру підтримки громадських культурних ініціатив «Тамариск» Тетяна Барашкова.

Вона також додала, що досвід Львівщини є цікавим для Дніпропетровщини.

«Нам цікаво дізнатися, в який спосіб відбувається на Львівщині діалог між двома інституціями – владою та громадою. Сподіваємося, що ваші ініціативи допоможуть нам працювати дієвіше», – сказала голова центру і додала, що влада та громада Дніпропетровщини патріотично заявили про власну позицію щодо єдиної України. Всі міста та райони області вкрилися жовто-блакитними прапорами.

На думку директора департаменту інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Львівської ОДА Дмитра Посипанка, обмін думками потрібен.

«Львівщина, Дніпропетровщина – кожен регіон має свої особливості, напрацювання, досвід, як позитивний, так і негативний. Тому нам цікаво послухати, як працює громадськість з владою у вас, на чому базуються ці стосунки», – наголосив чиновник.

Під час круглого столу учасники розглянули головні інструменти громадської участі у формуванні та реалізації державної та місцевої політики. Серед них – національні (співпраця з органами виконавчої влади) та місцеві (референдум, громадські збори, місцеві ініціативи, громадські слухання).

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский