«Футбольного нардепа» из Днепра троллят в соцсетях. ФОТО

31.05.2018 13:15

Скандалы, связанные с главой Федерации футбола Украины и днепровским депутатом от БПП Андреем Павелко, регулярно делают его мишенью для насмешек и троллинга со стороны общественности и футбольных фанатов. При этом поводы для троллинга Павелко обеспечивает с большим старанием.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 49000.

Так, на днях в сети появилось фото главы ФФУ с пустым листом бумаги. Что он хотел этим сказать? Известно лишь самому Павелко. А вот футбольные фанаты по достоинству оценили такую площадку для фотожаб. Спортивный сайт Tribuna.com даже объявил флешмоб и сделал подборку наиболее удачных и злободневных.

Например, это фото посвящено борьбе Андрея Павелко с Григорием Суркисом, у которого глава Федерации футбола Украины пытается «отжать» место в УЕФА.

Тему с УЕФА продолжили следующей фотожабой:

Не обошли и «любовь» Андрея Павелко к киевскому футбольному клубу «Динамо», которым владеет все тот же Суркис:

Не забыли и скандальную историю с кубком УЕФА: с символом футбольных чемпионов Европы сфотографировались его обе дочери.

Главе Футбольной федерации стоило бы задуматься над этим юмором, ведь в каждой шутке — доля истины.

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат ВРУ 7-8 созыва, член центральной рады политической партии "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Гібридна війна проти України нині шириться у напрямках які визначені Кремлем та його союзниками, з орденських та окультних структур з-за кордону, як приорітетні. Це напрямки у яких беззаперечний вплив мала б мати лишень українська держава.

Ці напрямки стають метою ворожих інформаційних атак, як і їх суспільні механізми, що донедавна були віддаленими від глобальної політики та самого поняття війни. До них відноситься системи формування колективної свідомості українців, українського національного менталітету.  

В житті країни це сфери національної культури, краєзнавства, туризму, патріотичного виховання молоді, історичної науки.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет