Филатов заявил, что судьбу Мишалова и Хмельникова должны решать депутаты

06.04.2017 17:45

Глава Днепра Борис Филатов назвал спекуляцией публичные требования некоторых депутатов горсовета о созыве внеочередной сессии. Мэр подчеркнул, что разобраться со всеми вопросами народные избранники смогут уже 12 апреля. 

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу горсовета.

«12 апреля состоится очередная сессия городского совета. Она была объявлена ​​заранее. На нее выносится большое количество вопросов, связанных с жизнеобеспечением города. Ее готовили давно, и, я считаю, есть является, как минимум, спекуляцией публично обращаться к городскому голове с требованием созвать внеочередную сессию, понимая, что с депутатами мы встретимся уже через несколько дней», - отметил Борис Филатов во время интервью журналистам 6 апреля.

Читайте также: Обращение секретаря Днепровского горсовета Вячеслава Мишалова

В то же время Борис Филатов напомнил, что должности секретаря горсовета и главы бюджетной комиссии являются выборными. 

«Вместо того, чтобы требовать от мэра отстранить или уволить человека с выборной должности, депутаты должны прийти и самостоятельно принять на сессии соответствующее решение. Какие решения примут - это их воля. Пусть обмениваются аргументами, ссорятся, доказывают что-то друг другу. Мэр отвечает за жизнеобеспечение города, своих заместителей, за исполнительный аппарат», - добавил мэр.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Политическая партия "Самопомощь"
Подробнее
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Депутат, экс-секретарь Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю