Филатов собирается наказывать днепрян за его портреты на стенах

08.09.2017 09:15

Мэра Днепра Бориса Филатова огорчили действия родительского комитета одной из школ города – в дневниках учеников появился портрет городского головы. Он просит днепрян «не маяться дурью» и «выдавливать из себя раба». Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Родительский комитет 100-го лицея напечатал мое большое лицо в школьном дневнике.

Пожалуйста, очень прошу, просто заклинаю, всех без исключения: чиновников, депутатов, директоров школ, главврачей и прочих коллег и сограждан.

Перестаньте маяться дурью. Не надо вешать мои портреты в красных уголках, лепить мои бюсты на уроках труда и даже кричать: «Хочу от него ребенка».

Во-первых, это – неэстетично.

Хотя дешево, надежно и практично.

А если без шуток, то буду наказывать.

Выдавливайте из себя раба. По капле», – написал Борис Филатов.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Максим
08.09.2017
Правильно, нечего вешать его портрет. Он и так пишет свои имя НА ВСЕМ чем только можно, за БЮДЖЕТНЫЕ деньги. Комментарий написан в рамках Днепр - культурная столица. При поддержке Бориса Филатова.(с)
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю