Филатов рассказал, когда в днепровском метро начнутся взрывы

31.05.2017 12:31

Городской голова Днепра Борис Филатов в интервью 9 каналу заявил, что в районе 12-16 июня в метро начнутся первые взрывные работы.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Никто не был готов к тем вызовам, с которыми пришлось столкнуться при продолжении строительства метрополитена. Ни ЕБРР, ни подрядчик. Могу раскрыть некоторые секреты. Например, некоторые торговые центры стоят таким образом, что, они, наверное, думали, что метро в Днепре никогда не достроят. Заглушены вентиляционные колодцы, стволы…

Чтобы изменить проектную документацию, вынести сети, нужно было провести титаническую работу. После больших скандалов, выяснения отношений, многочисленных совещаний и с турками, и с поляками, и с банками, работа сдвинулась с мертвой точки. Первый взрыв в 11-м стволе в районе ст. Театральная мы планируем между 12-м и 16-м июня. Начинаем проходку», - сказал он.

Читайте также: Филатов возмутился ходом строительства метро

Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось