Филатов возмутился ходом строительства метро

27.04.2017 14:33

26 апреля городской голова Днепра Борис Филатов побывал на строительной площадке будущей стации метро «Центральная», где пообщался с подрядчиками. Как признался мэр в интервью 34 каналу, не все со строительство идет так, как ему хотелось. Градоначальник считает, что работы нужно ускорить.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

«Сегодня я давал всем нагоняй, то есть стучал кулаком. Я не вижу, честно, ничего пока критичного. Но я считаю, что можно всё значительно быстрое ускорить. Почему я возмутился? Мне лично основные акционеры компании «Лимак» обещали в конце апреля начать взрывные работы. Пока – не готов…

Сроки нарушены, может быть, на пару недель. Но, знаете, я не люблю всякие эти бюрократические игры, когда говорят, мол, нам надо рабочую документацию. Потом они не могли найти проектировщика. Потом они с ним поругались. Потом они его поменяли. Потом они поругались с ПАО «Днепрометрострой». ПАО интригует, не хочет отдавать 14-ый ствол… я не хочу просто грузить подробностями. То есть, у меня задача, как и по Центральному мосту, всю эту публику просто толкать в спину ногами для того, чтобы они все делали быстро, качественно и в срок», - сказал Филатов.

Читайте также: В Днепре началось строительство подстанции для энергоснабжения новой ветки метро

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю