Филатов признал демонтаж табличек Брежнева и Щербицкого самоуправством

01.12.2016 11:03

Сегодня, 1 декабря, на сессии депутат горсовета Руслан Вишневецкий потребовал от мэра Бориса Филатова наказать людей, которые в начале ноября демонтировали таблички с изображением Брежнева и Щербицкого, размещенные на площади 80-летия Днепропетровской области.

Об этом Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» стало известно на сессии горсовета.

Вишневецкий отметил, что эти таблички не входят в список памятников, которые подлежат демонтажу в рамках Закона о декоммунизации. «Таблички мы нашли, но они находятся в плохом состоянии», - сказал он.

Городской голова Борис Филатов согласился, что факт демонтажа бронзовых табличек – это самоуправство. Он пообещал, что поговорит с «горячими головами», которые это сделали. Сами же портреты мэр пообещал вернуть городу. Вернуться ли таблички на свое место, Филатов не уточнил.

Напомним, что бронзовые портреты Брежнева и Щербицкого были демонтированы 11 ноября. Это произошло при содействии депутат Чечеловского райсовета от «Укропа», общественный активист Кирилл Дороленко.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Общественный активист, депутат Чечеловского районного совета, экс-руководитель Днепропетровской городской организации партии "Свобода"
Подробнее
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Лиза
01.12.2016
Все, к чему прикоснуться руки скакуна-революционера-укропника Андрея Денисенко - все везде во вред!!!! Ядовитый мужичок!!! Злой!!!!
игорь
01.12.2016
при брежневе люди не шастали по мусорным бакам и не ходили с протянутой рукой
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю