Филатов признал демонтаж табличек Брежнева и Щербицкого самоуправством

01.12.2016 11:03

Сегодня, 1 декабря, на сессии депутат горсовета Руслан Вишневецкий потребовал от мэра Бориса Филатова наказать людей, которые в начале ноября демонтировали таблички с изображением Брежнева и Щербицкого, размещенные на площади 80-летия Днепропетровской области.

Об этом Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» стало известно на сессии горсовета.

Вишневецкий отметил, что эти таблички не входят в список памятников, которые подлежат демонтажу в рамках Закона о декоммунизации. «Таблички мы нашли, но они находятся в плохом состоянии», - сказал он.

Городской голова Борис Филатов согласился, что факт демонтажа бронзовых табличек – это самоуправство. Он пообещал, что поговорит с «горячими головами», которые это сделали. Сами же портреты мэр пообещал вернуть городу. Вернуться ли таблички на свое место, Филатов не уточнил.

Напомним, что бронзовые портреты Брежнева и Щербицкого были демонтированы 11 ноября. Это произошло при содействии депутат Чечеловского райсовета от «Укропа», общественный активист Кирилл Дороленко.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Общественный активист, депутат Чечеловского районного совета, экс-руководитель Днепропетровской городской организации партии "Свобода"
Подробнее
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Лиза
01.12.2016
Все, к чему прикоснуться руки скакуна-революционера-укропника Андрея Денисенко - все везде во вред!!!! Ядовитый мужичок!!! Злой!!!!
игорь
01.12.2016
при брежневе люди не шастали по мусорным бакам и не ходили с протянутой рукой
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет