Филатов пригрозил протестующим предпринимателям и перевозчикам

07.12.2016 11:06

Городской голова Борис Филатов заявил, что он ни с кем не собирается договариваться «с позиции силы и шантажа».

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Свое заявление мэр адресовал предпринимателям, которые 6 декабря вечером устроили акцию протеста с покрытием дороги на 12 квартале. Люди протестовали против запланированного на сегодня демонтажа киосков. Движение автомобильного и электротранспорта там было парализовано на несколько часов. Филатов припомнил митингующим демонтаж МАФов на ул. Боброва, где за одну ночь экскаваторами снесли более полусотни временных конструкций.

В своем посте градоначальник также недобрым словом вспомнил маршруточников и их намерение поднять стоимость проезда. «Чтоб вам 6 гривен поперек горла не стало», - написал он.

Читайте также: Предприниматели Днепра, перекрывавшие дорогу, будут митинговать под горсоветом

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Анатолий
07.12.2016
Во всем нужна альтернатива и компромисс! Чем занимается городская архитектурная кантора? Почему не придумать архитектурную альтернативу МАФАМ? Чем занимается горкомунтранс? Почему не создается альтернативный транспорт маршруткам ? Завтра они по 100 грн. за проезд попросят или не выйдут на маршруты!? Что будем делать тогда? Почему не создать городской альтернативный автопарк со стоимостью проезда по 2-3 грн? И доступно дать понять частникам что есть альтернатива на их 6 грн.!!!
Последние записи в блогах

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!»

Подробнее

Протягом 2018 року платникам було відшкодовано 131,7 млрд грн податку на додану вартість. Це на 9,7%, або на 11,6 млрд грн. більше, ніж у 2017 році. У 2017 році платникам було повернуто 120,1 млрд грн.

На 10%, або на 1 млрд грн. зросла у минулому році і середньомісячна сума відшкодування ПДВ.  Якщо у 2017 році цей показник складав 10 млрд гривень, то у 2018 році він зріс до 11 млрд грн.

У грудні 2018 року платникам було відшкодовано 10,1 млрд грн.

Нагадаємо, що відшкодування податку на додану вартість відбувається автоматично та прозоро, що позбавляє будь-яких можливостей для маніпуляції з цим процесом. Протягом 2018 року  майже 80% заявлених до повернення сум відшкодовувалися протягом місяця за результатами камеральних перевірок.

 

Подробнее

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури забезпечили відшкодування бюджету збитків, завданих одним із теплопостачальних комунальних підприємств.

В рамках розслідування кримінального провадження було встановлено, що посадові особи даного комунального підприємства, яке упродовж опалювального сезону 2017 року постачало населенню теплоенергію, податок на додану вартість в сумі 34,6 млн грн з отриманої від споживачів оплати, до бюджету умисно не сплатили.

Завдяки заходам, вжитим в ході слідства, завдана державі шкода відшкодована в повному обсязі. У зв’язку з цим судом буде вирішено питання про звільнення підозрюваної від кримінальної відповідальності.

 

Подробнее

За підсумками кампанії декларування громадянами Дніпропетровської області та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, подано майже 47 тис. декларацій про майновий стан і доходи за 2017 рік, що на 434 декларації більше, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Загальна сума задекларованого громадянами доходу становить 3 млрд 321,9 млн грн, що на 484,4 млн грн більше, ніж минулого року.

Сума податку на доходи фізичних осіб, визначена громадянами до сплати у 2018 році, становить 101,4 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року вона збільшилась на 60,0 тис. гривень. Сума військового збору до сплати складає 13,9 млн гривень.

Податкову знижку задекларували 8887 громадян. Загальна сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету, становить 15,7 мільйонів гривень.

Дохід понад 1,0 млн грн задекларували 260 громадян. Загальна сума задекларованого ними оподатковуваного доходу складає 1 млрд 483,5 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб до сплати складає 37,5 млн гривень.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Андрей Садовый
Другой кандидат