Филатов пригрозил протестующим предпринимателям и перевозчикам

07.12.2016 11:06

Городской голова Борис Филатов заявил, что он ни с кем не собирается договариваться «с позиции силы и шантажа».

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Свое заявление мэр адресовал предпринимателям, которые 6 декабря вечером устроили акцию протеста с покрытием дороги на 12 квартале. Люди протестовали против запланированного на сегодня демонтажа киосков. Движение автомобильного и электротранспорта там было парализовано на несколько часов. Филатов припомнил митингующим демонтаж МАФов на ул. Боброва, где за одну ночь экскаваторами снесли более полусотни временных конструкций.

В своем посте градоначальник также недобрым словом вспомнил маршруточников и их намерение поднять стоимость проезда. «Чтоб вам 6 гривен поперек горла не стало», - написал он.

Читайте также: Предприниматели Днепра, перекрывавшие дорогу, будут митинговать под горсоветом

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Анатолий
07.12.2016
Во всем нужна альтернатива и компромисс! Чем занимается городская архитектурная кантора? Почему не придумать архитектурную альтернативу МАФАМ? Чем занимается горкомунтранс? Почему не создается альтернативный транспорт маршруткам ? Завтра они по 100 грн. за проезд попросят или не выйдут на маршруты!? Что будем делать тогда? Почему не создать городской альтернативный автопарк со стоимостью проезда по 2-3 грн? И доступно дать понять частникам что есть альтернатива на их 6 грн.!!!
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю