Филатов пригрозил протестующим предпринимателям и перевозчикам

07.12.2016 11:06

Городской голова Борис Филатов заявил, что он ни с кем не собирается договариваться «с позиции силы и шантажа».

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Свое заявление мэр адресовал предпринимателям, которые 6 декабря вечером устроили акцию протеста с покрытием дороги на 12 квартале. Люди протестовали против запланированного на сегодня демонтажа киосков. Движение автомобильного и электротранспорта там было парализовано на несколько часов. Филатов припомнил митингующим демонтаж МАФов на ул. Боброва, где за одну ночь экскаваторами снесли более полусотни временных конструкций.

В своем посте градоначальник также недобрым словом вспомнил маршруточников и их намерение поднять стоимость проезда. «Чтоб вам 6 гривен поперек горла не стало», - написал он.

Читайте также: Предприниматели Днепра, перекрывавшие дорогу, будут митинговать под горсоветом

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Анатолий
07.12.2016
Во всем нужна альтернатива и компромисс! Чем занимается городская архитектурная кантора? Почему не придумать архитектурную альтернативу МАФАМ? Чем занимается горкомунтранс? Почему не создается альтернативный транспорт маршруткам ? Завтра они по 100 грн. за проезд попросят или не выйдут на маршруты!? Что будем делать тогда? Почему не создать городской альтернативный автопарк со стоимостью проезда по 2-3 грн? И доступно дать понять частникам что есть альтернатива на их 6 грн.!!!
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет